6 Mayıs 2013 Pazartesi

Astrolog Dinçer Güner'den 6 – 12 Mayıs Haftası Burç Yorumları


Koç ve Yükselen Koç
Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı Boğa burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulmasıdır. 10 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması sizlerin finans konularına odaklanmanızı sağlayacak. Finansal konular ön planda. Bütçenizi yeniden değerlendirmeniz, gelir ve gider dengenizi iyi belirlemeniz gerekiyor. Eğer kişisel haritalarınızda tutulmanın düştüğü yer ve kurduğu kontaklar iyi ise, sürpriz, beklenmedik kazançlarla karşılaşabilirsiniz. Beklenmedik kazançların yanı sıra yine ani giderler de gündeme gelebilir. Yeni kazanç kapıları elde etmek için çalışmalar yapabilirsiniz. Özellikle mesleki anlamda destekleyici etkiler devrede olacak. Tutulma zamanında yeni bir potansiyel müşteri ile de tanışabilirsiniz. Yalnız tutulmaların bir diğer olası etkisi de sonlandırma, tamamlama etkisidir. Tutulma etkisi ile elinizdeki bir işin sonuna gelebilir ve bitirebilirsiniz. Tutulmanın sahibi Venüs ise o gün İkizler burcunda seyahat edeceğinden dolayı bu tutulma zamanı sürpriz keyifli bir seyahati veya keyifli bir eğitimi de getirebilir size.

Boğa ve Yükselen Boğa
Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı Boğa burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulmasıdır. 10 Mayıs'ta burcunuzda bir Güneş tutulması meydana gelecek. Öncelikle fiziki görünümünüz ve sağlığınızı ilgilendiren konular devrede. Bunun yanı sıra ortağınız, partneriniz veya evli olduğunuz kişi ile ilgili stres yaratan durumlardan, gerginliklerden uzak durmakta fayda var. İş ve kariyerinize ilişkin özellikle sürpriz, beklenmedik ani gelişmelere tanıklık edebilirsiniz. İletişimle ilgili sorunlar, gecikmeler yaşanabilir ve teknolojik aletlerle aranız pek iyi olmayabilir. Tutulma aslında yaşamınızda çürümeye yüz tutmuş, bir türlü bitmeyen, sonlanmayan konuları iyice görünür hale getirir ve bunlara çözüm bulmanız konusunda sizleri destekler. Her ne kadar bazen bu bitişler ayrılık, bitiş, kopuş şeklinde de olsa tutulmalar sonrası yaşam pek de aynı olmaz, değişimler meydana gelir. Tutulmanın sahibi Venüs o gün İkizler burcunda olacağından, kazançlarınızı artırabileceğiniz, finansal anlamda keyif alabileceğiniz gelişmeleri de müjdeleyebilir size.

İkizler ve Yükselen İkizler
Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı Boğa burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulmasıdır. 10 Mayıs'ta Boğa burcunda bir Güneş tutulması meydana gelecek. Hayatınızda kontrol edemediğiniz veya öngöremediğiniz durumlar ortaya çıkabilir, özellikle risklerden uzak durmak gerekiyor. Finansal anlamda risklere girişmek için bunlar uygun zamanlar değil.  Bu tutulma zamanında yakın çevrenizden birine veya bir arkadaşınıza önemli bir yardım ve destekte bulunmanız gerekebilir. Hisleriniz kuvvetlenebilir, rüyalar ve bilinçaltı konular ile ilgilenebilirsiniz. Tutulmanın sahibi Venüs o gün İkizler burcunda olacağından bu tutulma sanırım size sürpriz aşk ve meşk durumlarını veya fiziksel olarak değişimi de getirebilir. Estetik operasyon, saç rengi değişimi v.b. bir durum söz konusu olabilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç
Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı Boğa burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulmasıdır. 10 Mayıs’ta Boğa burcunda bir Güneş tutulması meydana gelecek. 11. evinizde gerçekleşecek olan bu tutulma, sosyal yaşamınız, arkadaşlarınız, iş ile ilgili finansal kazanımlarınız, hayattan ümit ettikleriniz ve beklentileriniz, başkalarından destek beklediğiniz konular üzerinde etkili olacaktır. Tutulma zamanı hayattan beklediğiniz, ümit ettiğiniz iyi dileklerinizin gerçekleşmesi kuvvetle muhtemeldir. Sosyal çevrenizden ve arkadaşlarınızdan bilgi, iletişim anlamında güzel destekler alabilirsiniz. Bu dönem hayatınıza size destek sağlayacak yeni kişiler katılabilir, tanışmalar yaşayabilirsiniz. Yeni gruplar içinde kendinizi ifade edebilirsiniz. Sosyal yaşamınızda daha çok prim yapabilirsiniz. İş ile ilgili kazançlarınızı artırmak için daha çok çaba sarf edebilirsiniz. Tutulmanın sahibi Venüs o gün İkizler burcunda olacağından, ilişkiler arenası biraz problemli olabilir, karşılıksız aşklara, platonik ilişkilere de çekilebilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan
Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı Boğa burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulmasıdır. 10 Mayıs’ta Boğa burcunda bir Güneş tutulması meydana gelecek. 10. evinizde gerçekleşecek olan bu tutulma, iş hayatı, iş hayatındaki dengeler, kariyerinize yönelik durumlar, yöneticilerle ilişkiler, toplum önünde olmanızı sağlayacak konular üzerinde etkileyici olacaktır. İş arayanlar, işini değiştirmek isteyenler, terfi etmek isteyenler, iş ile ilgili takdir görmek isteyenler için destekleyici etkiler devrede olacaktır. Fikirlerinizle, düşüncelerinizle yöneticilerinizin oldukça dikkatini çekebilirsiniz. İş ve kariyerinizle ilgili yeni birtakım başlangıçlar, adımlar gündeme gelebilir. Daha çok toplum önünde olmanız gereken koşullarla karşılaşabilirsiniz. Yalnız dikkatli olun, çok fazla göz önünde olacağınızdan dolayı hem iyi hem de kötü adımlarınız gözden kaçmayacaktır. Tutulmanın sahibi Venüs o gün İkizler burcunda olacağından, sosyal anlamda daha haraketli bir sürece giriş yapıyor olacaksınız. Yaşamınızda eğlenceli dostluklar kurulmaya başlıyor, sosyal anlamda yara aldığınız, küs olduğunuz kimselerle ilişkilerinizi düzeltebilirsiniz, yeni kadın figürlerle arkadaşlıklar söz konusu.

Başak ve Yükselen Başak
Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı Boğa burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulmasıdır. 10 Mayıs’ta Boğa burcunda bir Güneş tutulması meydana gelecek. Bu tutulma 9. evinizde gerçekleşecek. Uzak yerlere seyahatler, uzak akrabalar, hukuksal konular, uluslararası ilişkiler, ithalat, ihracat, satış, pazarlama, halkla ilişkiler, tanıtım, hatır sahibi kişiler, promosyon v.b. konular etki altında olacaktır. Hukuksal konularla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz, yurt dışı seyahatleri gündeme gelebilir, iş arayanlar bu dönem özellikle çok uluslu bir firmada işe başlayabilirsiniz. Tutulmanın sahibi Venüs o gün İkizler burcunda olacağından finansal anlamda rahatlamaya işaret edebilir, istediğiniz kredi, borç v.b. para ile ilgili konulardaki çıkmazlara çözüm getirebilir.

Terazi ve Yükselen Terazi
Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı Boğa burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulmasıdır. 10 Mayıs’ta Boğa burcunda bir Güneş tutulması meydana gelecek. Başkalarına ait kazançlar, miras, ortaklaşa kazanımlar, çok çaba sarf etmeden elde edilecek olan gelirler, kredi, borç, alacak ve verecek ilişkileri, ölüm, kayıplar, burs, sigorta primleri v.b. konular bu tutulmanın ana konusu olacaktır. Bu konularla ilgili bilgi, iletişim hızı artabilir. Tutulma zamanı özellikle boşanma ile ilgili durumlarda nafakaya ilişkin güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yalnız harcamalarınızı biraz denetim altına almakta fayda var. Eşinizden veya ortağınızdan finansal anlamda destek görebileceksiniz. Para geldiği gibi gider ve bu gider yerleri genelde sizlerin borçları ile ilgili olacaktır. Hayatınızda önemli bir gediği kapatabilirsiniz. Tutulmanın sahibi Venüs o gün İkizler burcunda olacağından, keyifli bir seyahat, yurt dışı tatili, yurt dışı ile ilgili konularda sizi sevindirecek olan güzel gelişmelere işaret edebilir.

Akrep ve Yükselen Akrep
 Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı Boğa burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulmasıdır. 10 Mayıs’ta Boğa burcunda bir Güneş tutulması meydana gelecek. Birliktelikler, ortaklıklar, evlilik, yakınlarınızın sağlığı, eşinizin, partnerinizin veya ortağınızın hayatındaki önemli başlangıçlar, anlaşmalar, sözleşmeler tutulmanın ana konusu içinde yer alacaktır. Bu saydığım konularla ilgili hayatınızda yeni enerjiler, yeni başlangıçlar söz konusu olacaktır. Bazılarınız evlilik yolunda adımlar atabilirsiniz, bazılarınız önemli bir iş anlaşması imzalayabilir, ortaklık gerektiren işlere soyunabilirsiniz. İlişkiler için ‘Tamam mı devam mı?’ soruna yanıt aranacağı zamanlar bunlar. Kötü giden bir ilişkiniz, ortaklığınız veya evliliğiniz var ise bu tutulma sayesinde artık nokta koymak için kolları sıvayabilirsiniz. Eğer iyi giden bir birliktelik ise bir üst kademeye taşımak için adımlar atılabilir. Tutulmanın sahibi Venüs o gün İkizler burcunda olacağından, maddi anlamda güçlenmeye başlayabilirsiniz, finansal anlamda kazançlarınızı artırabileceğiniz koşullarla karşılaşabilirsiniz. 

Yay  ve Yükselen Yay
 Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı Boğa burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulmasıdır. 10 Mayıs’ta Boğa burcunda bir Güneş tutulması meydana gelecek. İş ve çalışma ortamı, birlikte çalıştığınız kişiler, günlük rutin işler, kişisel gelişim, sağlığınızı ilişkilendiren konular, çok çalışılması gereken durumlar, angarya olan, uğraştırıcı işler bu tutulmanın ana konusu içinde yer alacaktır. Bu tutulma zamanı çalıştığınız iş yerinin yeri veya kurumsal yapısında birtakım değişiklikler meydana gelebilir, bazı görev değişimlerinden pek hoşlanmayabilirsiniz. İş yükünüz artabilir, yeni birtakım projeler ve işler için görevlendirilebilirsiniz. Daha çok çalışacağınız ama çok fazla da takdir göremeyeceğiniz bir süreç olacak bu. Yine sağlıkla ilgili konularda destekleyici etkiler altında olacaksınız. Kötü birtakım alışkanlıkları bu tutulma sayesinde bırakabilirsiniz. Diyete veya spora başlamak için uygun koşul ve fırsatlarla karşılaşabileceksiniz. Tutulmanın sahibi Venüs o gün İkizler burcunda olacağından, özellikle ilişkilerde sıkıntılı noktaları onarmak için harika bir süreç, eğer yalnız iseniz bu tutulma size bir aşk da getirebilir, evlenebilir, sözlenebilir, nişanlanabilir veya kazançlarının iyi olacağı bir ortaklık durumu söz konusu olabilir. 

Oğlak  ve Yükselen Oğlak
Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı Boğa burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulmasıdır. 10 Mayıs’ta Boğa burcunda bir Güneş tutulması meydana gelecek. Bu tutulma 5. evinizde gerçekleşecek. Çocuklar, aşk hayatı, hayattan daha çok keyif alabileceğiniz koşullar, yaratıcılık gerektiren işler, riskli aktiviteler, hobileriniz bu tutulmanın ana konusu içinde yer alacaktır. Kendinize iletişim ağırlıklı yeni bir uğraş, hobi edinebilirsiniz, yalnızlar için flörtöz etkiler devrede olacak, aşk için kapılarınızı aralayabilirsiniz. Hamilelikle ilgili konularda olumlu, destekleyici etkiler devrede olacak. Çocuk sahibi olanlar onların bir sorunu veya problemi ile uğraşmak veya gidermek durumunda kalabilirler. Yaratıcı çalışmalar yapmak için zihniniz çok işlek olacak. Tiyatro gibi sanat dalları ile ilgilenenler özellikle keyifli haberler alabilirler. Tutulmanın sahibi Venüs o gün İkizler burcunda olacağından iş anlamında keyifli bir döneme girileceğine işaret ediyor. İş arkadaşlarınızda destekler, iş bulma, işinizde terfi etme gibi etkiler söz konusu. 

Kova  ve Yükselen Kova
Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı Boğa burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulmasıdır. 10 Mayıs’ta Boğa burcunda bir Güneş tutulması meydana gelecek. Bu tutulma 4. evinizde gerçekleşiyor, geleceğe yönelik hedefler ve planlar, aile, ev, yerleşim, emlak, aile hayatı, yaşamın kökleri, aile büyükleri bu tutulmanın ana konusu içinde yer alacaktır. Bu tutulma zamanı uzun süredir beklediğiniz, hayalini kurduğunuz eve geçmek için bir fırsat yakalamanızı sağlayabilir, işiniz için evinizi değiştirmeniz gerekebilir. Aile içinde geçmişe ait birtakım konular yeniden su yüzüne çıkabilir ve irdelenebilir. Bu tutulma zamanı ortak bir kararla biri ile eve geçebilir, taşınabilir veya risk alarak ev almak için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Tutulmanın sahibi Venüs o gün İkizler burcunda olacağından, bu tutulma bir aşk tutulmasına da dönüşebilir sizin için veya çocuk sahibi olmak için kolları sıvayabilirsiniz, gökyüzü destekleyici. 

Balık  ve Yükselen Balık
Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı Boğa burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulmasıdır. 10 Mayıs’ta Boğa burcunda bir Güneş tutulması meydana gelecek. Bu tutulma sizlerin 3. evinde gerçekleşecek. Eğitim, öğrenme, zihinsel faaliyetler, kardeşler, yakın yerlere seyahatler, birinci dereceden akrabalar, her türlü iletişim bu tutulmanın ana konusu olacaktır. Sözlerinizle, düşüncelerinizle, fikirlerinizle oldukça dikkat çekeceksiniz. Bu fikirler, düşünceler yeni birtakım ortaklıkların, işlerin başlamasına başlangıç verebilir. Önemli bazı seyahatler gündeme gelebilir, size keyif verecek haberler alabilirsiniz. Bu tutulma sayesinde bir süredir kafanızda olan bir web sitesi açma, kitap yayınlama v.b. konularla ilgili güzel destekler alabilirsiniz. Yine yeni bir eğitim, seminer, kurs gibi hayatınıza yeni bilgi akışı sağlayacak konulara rahatlıkla eğilebileceksiniz, bu bilgiler mesleki yaşamınızda size yarar sağlayacak eğitimler de olabilir.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder