13 Mayıs 2013 Pazartesi

Astrolog Dinçer Güner'den 13-19 Mayıs Haftası Burç Yorumları


Koç ve yükselen Koç;
Bu hafta Merkür ikizler burcuna geçiş yapacak ve 31 mayısa kadar bu burçta seyrine devam edecek. Merkür 31 mayısa  kadar 3. evinizde ilerleyecek iletişim kanallarınız çok daha aktif hale gelmeye başlıyor. Yakın çevre, komşular, kardeşlerinizle ilgili özellikle daha çok bilgi alış-verişleri yapabilirsiniz. Yayıncılık, yakın yerlere seyahat ve eğitimle ilgili konularda akılcı, rasyonel davranışlarınızla dikkat çekeceksiniz. Yeni şeyler, öğrenmeye açık olacaksınız. Bol bol okumak için iyi bir zaman zarfıdır. Merkür ile Satürn arasında ki olumlu görünümden dolayı ikili ilişkiler, ortaklıklarla ilgili konularda daha hedef odaklı, pratik, organize davranabilecek bazı yakın çevrenizden alacağınız destekle beraber bu konularla ilgili önemli kararlar verebilirsiniz. Eşinize, partnerinize, ortağınıza özellikle akıl hocalığı yapabileceksiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa;
Bu hafta Merkür ikizler burcuna geçiş yapacak ve 31 mayısa kadar bu burçta seyrine devam edeck. Merkür 31 mayısa  kadar 2. evinizde ilerleyecek. Finansal konularla ilgili iletişim trafiğinin ve bilgi alış-verişinin arttığı bir süreç olacak sizler için. Kazançlarınızı arttırmak için akıllıca yollar bulmaya çalışacaksınız. Harcamalarınızı, kazançlarınızı daha rasyonel bir şekilde organize edebileceksiniz. Para kazanmak için bazı seyahatler, anlaşmalar, sözleşmeler, toplantılar gündeme gelebilir. Para ile ilgili daha çok konuşabilir, fikirler üretebilirsiniz. Merkür ile Satürn arasında ki olumlu görünümden dolayı birlikte çalıştığınız kişiler ve iş ortamınızda zihinsel anlamda daha pratik, organize, disiplin olabileceksiniz. İş ortamınızda özellikle fikirleriniz dikkate alınabilir, size sorumluluk yükleyecek ve işin içinde iletişim ve bilgi alış-verişinin olduğu yeni projeler içinde yer alabilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler;
Merkür 31 mayısa  kadar burcunuzda hareket edecek. Bu sizler için harika bir haber, lakin Merkür yönettiği burçtayken sizleri yarı yolda bırakmaz. Hayatınıza zihinsel anlamda hız ve çabukluk geliyor, önemli anlaşmalar, sözleşmeler, toplantılar, fikir alış-verişleri ve seyahatler ön planda olmaya başlıyor. Yeni şeyler öğrenmek için ideal zamanlar. Teknoloji ile daha çok iç içe olabilirsiniz. İşi ticaretle ilgili olanlar için güzel zamanlar. Daha esprili ve nüktedan olabileceksiniz.  Zihninizde bir sürü yeni projeler, fikirler belirebilir.  Merkür ile Satürn arasında ki olumlu görünümden dolayı yatırımlarınızı değerlendirebilir, aşk hayatınıza ilişkin bir takım ciddi konuşmalar, durum değerlendirmeleri yapabilirsiniz.Aynısı çocuk sahibi olanlar içinde geçerli.  Yalnız olanlar ise karşılaştıkları kişileri aşırı ciddiye alma eğiliminde olabilirler.

Yengeç ve Yükselen Yengeç;
Bu hafta Merkür ikizler burcuna geçiş yapacak ve 31 mayısa kadar bu burçta seyrine devam edeck. Merkür 31 mayısa  kadar 12. evinizde ilerleyecek. Bu tarihe kadar insanlar sizlerle sırlarını paylaşmaya daha meyilli olabilir veya siz gizli, saklı bir takım konuşmaları yapmak için güvenilir insanlara ihtiyacınız olacak. İletişim ve zihinsel anlamda belki çok dışa dönük olamayacaksınız fakat içinizde bir farkındalık uyanacak, olaylara koşullara farklı bir gözden bakmaya başlayacaksınız. Daha önce kaçırdığınız atladığınız detayların üzerinden tekrar geçme fırsatı yakalayabileceksiniz. Ve tabii ki bir iç sorgulama da yaşayabilirsiniz. Merkür ile Satürn arasında ki olumlu görünümden dolayı ailenizden bazı destekler alabileceksiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan;
Bu hafta Merkür ikizler burcuna geçiş yapacak ve 31 mayısa kadar bu burçta seyrine devam edeck. Merkür 31 mayısa  kadar 11. evinizde ilerleyecek. Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla bilgi alış-veriş trafiğinizde artış başlıyor. Bazı dostlarınızla bir araya gelebilir, onlara akıl hocalığı yapabilirsiniz. Daha sosyal olacağınız için yeni bazı tanışmalar, karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. İdeallerinize, hedeflerinize ulaşmak için artık daha mantıklı kararlar verip adımlar atabileceksiniz. Neşeniz ve hareketli yapınız ile arkadaşlarınızın oldukça dikkatini çekeceksiniz. İşten kazandığınız gelirleri arttırmak adına akıllıca adımlar atabileceksiniz.  Merkür ile Satürn arasında ki olumlu görünümden dolayı; düşüncelerinizi, fikirlerinizi yakın çevrenize ve komşularınıza daha kolay kabul ettirebileceksiniz. Bazı şehir içi veya yakın yerlere seyahatler gündeme gelebilir bu tarih aralığında. Bazı arkadaşlarınızla ortak işlere imza atabilir, sözleşmeler, toplantılar gündeme gelebilir.

Başak ve Yükselen Başak;
Bu hafta Merkür ikizler burcuna geçiş yapacak ve 31 mayısa kadar bu burçta seyrine devam edeck. Merkür 31 mayısa  kadar 10. evinizde ilerleyecek. İş hayatınızda fikirlerinizle çok dikkat çekeceksiniz. Kariyerinize ilişkin konularda daha mantıklı kararlar verebilecek ve hareket edebileceksiniz. İşinizde yeni teknolojiler kullanabilir, bilgi alış*verişeri artıyor. Kariyerinizle ilgili konularda daha hızlı aksiyon alabileceksiniz. İş arayanlar bu zaman aralığında yeni görüşmelere gidebilirler, terfi veya iş değişikliği yapmak isteyenler ise gelen teklifleri daha rasyonel bir şekilde değerlendirebilirler.   Merkür ile Satürn arasında ki olumlu görünümden dolayı işten kazandığınız gelirleri arttırıcı bir takım girişimlerde bulunabilir, pratik, disiplinli ve organize olarak finansal konuları kolaylıkla idare edebilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi;
Bu hafta Merkür ikizler burcuna geçiş yapacak ve 31 mayısa kadar bu burçta seyrine devam edeck. Merkür 31 mayısa  kadar 9. evinizde ilerleyecek. Bilgi, mevki, statü sahibi kişilerden fikirsel anlamda rahatlıkla destekler alabileceksiniz. Uzak yerlere birkaç günlük bir takım seyahatler gündeme gelebilir. Merkür ile Satürn arasında ki olumlu görünümden dolayı fikirleriniz, projelerinize rahatlıkla destek bulabileceksiniz. Yaşamınızı disipline etmek, kontrol altına almak, organize etmek adına önemli bir takım kararlar alabilirsiniz. Yeni bir şeyleri öğrenmeye başlamak, araştırma yapmak, seminer vermek, konuşma yapmak için oldukça uygun zamanlar. Merkür ile Satürn arasında ki olumlu görünümden dolayı fikirleriniz, projelerinize rahatlıkla destek bulabileceksiniz. Yaşamınızı disipline etmek, kontrol altına almak, organize etmek adına önemli bir takım kararlar alabilirsiniz. Yeni bir şeyleri öğrenmeye başlamak, araştırma yapmak, seminer vermek, konuşma yapmak için oldukça uygun zamanlar.

Akrep ve Yükselen Akrep;
Bu hafta Merkür ikizler burcuna geçiş yapacak ve 31 mayısa kadar bu burçta seyrine devam edeck. Merkür 31 mayısa  kadar 8. evinizde ilerleyecek. Ödemeler, borçlar, krediler, eşinizin, ortağınızın, partnerinizin finansal koşullarıyla ilgili bilgi alış-verişleri, konuşmalar, sözleşmeler,anlaşmalar ön planda olacak. Kredi almak için başvuru yapabilirsiniz, miras, nafaka gibi konularda orta yolucu bulucu mantıklı çözüm yollarına gidebilirsiniz. Eşinizin finansal konuları ile ilgili keyifli haberler alabilirsiniz. Bu dönem finansal anlamda sonradan ödemeli kaynak arayışlarınız güzel bir şekilde sonuçlanabilir. Olası borçlarınızı rahatlıkla taksitlendirebilirsiniz. Merkür ile Satürn arasında ki olumlu görünümden dolayı, geçmişte kalan, geçmişle ilgili bir takım konular tekrar su yüzüne çıkabilir ve bunlarla ilgili akılcı, disiplinli ve mantıklı bir şekilde çözüm getirebileceksiniz.

Yay ve Yükselen Yay;
Bu hafta Merkür ikizler burcuna geçiş yapacak ve 31 mayısa kadar bu burçta seyrine devam edeck. Merkür 31 mayısa  kadar 7. evinizde ilerleyecek Bu tarihe kadar önemli anlaşmalar, sözleşmeler, imzalar, kontratlar gündeme gelebilir. Birlikte olduğunuz kişi ile seyahatlere çıkabilirsiniz. Evlilik için harika bir dönem, tam imza atmalık! Ortak,partner veya evli olduğunuz kişi ile olası sorun ve problemleri mantıklı, rasyonel yaklaşımlarla rahatlıkla çözüm bulunabilecektir. Düşmanlarınızı çok daha net bir şekilde seçebilecek ve onlarla yüz yüze gelebileceksiniz. Yeni ortaklıklar kurulabilir yada en azından bunun fikirlerinin temelleri atılabilir. Merkür ile Satürn arasında ki olumlu görünümden dolayı, uzun süredir görüşmediğiniz eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Arkadaşlarınızla, dostlarınızla ortak bir takım projeler için fikir paylaşımları yapabilirsiniz. Partnerinize fikirsel anlamda destek olmanız gerekebilir bu dönem.

Oğlak ve Yükselen Oğlak;
Bu hafta Merkür ikizler burcuna geçiş yapacak ve 31 mayısa kadar bu burçta seyrine devam edeck. Merkür 31 mayısa  kadar 6. evinizde ilerleyecek. Birlikte çalıştığınız kişilerle ve/veya iş ortamınızda bilgi alış*verişleri artıyor. Yeni orijinal fikirler havada uçuşmaya başlıyor. İş ortamınızda ki olası sorunların üstesinden akılcı bir şekilde gelebileceksiniz. Günlük rutin işlerinizi rayına koymak, düzenlemek içinde harika zamanlar. Bu zaman aralığında özellikle yaptığınız işte yeni teknolojik aletler kullanılabilir, alt yapı çalışmaları yapılabilir, yeni iş projeleri ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle iş arayanlar bu süreçte türlü mülakatlara gidebilirler. Merkür ile Satürn arasında ki olumlu görünümden dolayı yöneticilerinizden, sizden kademe olarak yüksek kişilerden rahatlıkla destek ve yardım görebilecek, hatta onların fikirleri ve sözleri zihninizde yeni kapılar açabilir.

Kova ve Yükselen Kova;
Bu hafta Merkür ikizler burcuna geçiş yapacak ve 31 mayısa kadar bu burçta seyrine devam edeck. Merkür 31 mayısa  kadar 5. evinizde ilerleyecek.. Yalnız olanlar özellikle iletişimini, mailleşmenin mesajlaşmalarının daha çok olacağı bir ilişki içine çekilebilirler. Aşkla ilgili konularda daha akılcı ve rasyonel bir yaklaşım sergileyebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren, çizimi yazı..vb konularda oldukça ilginç fikirler aklınızda uçuşabilir. Çocuklarla ilgili olası sorunların üstesinden mantıklı çözüm önerileriniz ile üstesinden gelebileceksiniz. Onlarla iletişiminiz çok daha iyi olacak. Merkür ile Satürn arasında ki olumlu görünümden dolayı ilerlemenizi sağlayacak, güçlü, mevki sahibi kişilerle bir araya gelebilir, bazı destek alabilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık;
Bu hafta Merkür ikizler burcuna geçiş yapacak ve 31 mayısa kadar bu burçta seyrine devam edeck. Merkür 31 mayısa  kadar 4. evinizde ilerleyecek. Ev ve yaşadığınız yerle ilgili bazı önemli kararlar alabilirsiniz. Kontratlar, imzalar, anlaşmalar gündeme gelebilir. Evinize yeni teknolojik aletler alabilirsiniz. Aile içerisinde olası sorunlara karşı akılcı yöntemler geliştirebilirsiniz. Evinize yeni telefon, pc, internet sağlayıcı kısacası sizlerin bilgi alışverişlerinizi sağlayacak yeni donanımlar edinebilirsiniz. Merkür ile Satürn arasında ki olumlu görünümden dolayı ev kredisi almak, başvurmak için ideal zamanlardır. Aile bireylerinizden birine kefil olmanızı gerektiren durumlarla da karşılaşabilirsiniz. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder