7 Mayıs 2013 Salı

Anneye Verilecek En Anlamlı Hediye: “Bir Demet Sevgi”
Ünlü tasarımcı Afitap Tufan’ın Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’na özel olarak tasarladığı “Bir Demet Sevgi” bileklikleri, Anneler Günü’ne özel olarak www.cocukfoni.com’da 49 TL’den satışa sunuluyor. Bilekliklerden elde edilecek olan tüm gelir Koruncuk’lara destek olmak üzere kullanılacak.

Anneler Günü öncesi satışa sunulan Koruncuklar için tasarlanan bilekliklerle ilgili olarak Afitap Tufan şöyle konuşuyor: “Bir demet sevgi dedik adına. Çiçekleri kalp, koca bir demet. Koruncuğumuz kırmızı bir kalp. Sizler… Onu kucaklayıp, sevgiyle sarmalayanlar… İstedik ki, siz de bileğinize bir sevgi demeti takın. Ve birer Koruncuk gönüllüsü olun. Koruncuklarımızın o tertemiz ve sıcacık kalpleri bileklerinizde hayat bulsun.”

Estetik ve modern bir görünüme sahip gümüş kaplama bilekliğin üzerinde bulunan kalplerden bir tanesi kırmızı mine ile renklendirildi. Her bileğe uyacak şekilde ayarlanabilen gümüş bileklik, manevi anlamının yanı sıra; sadeliği ve şıklığıyla da dikkat çekiyor. Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı hakkında;

1979 yılında gönüllü kişiler tarafından kurulan Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı (TKMÇV), her çocuğun şefkat, sevgi ve anlayış görme, yeterli beslenme ve sağlıklı bir ortamda yaşama, oyun ve eğlence olanaklarından yararlanma, çağdaş bir eğitim alma ve yeteneklerini geliştirme, kısaca insan haysiyetine yakışır bir şekilde yaşama hakkı olduğuna inanmaktadır. Misyonu, kurup yaşattığı “Çocukköyleri” ile ailesi olmayan veya terk edilen, kişisel varlığı tehdit altında olan, ihmal veya istismara uğramış, kötü alışkanlıklara karşı savunmasız bırakılmış korunmaya muhtaç çocukları (Koruncuklar’ı), “Çocukköyleri”nde hazırladığı aile ortamıyla toplumda başarılı bireyler haline getirmek ve ülkemizde yaşanan korunmaya muhtaç çocuklar sorununa da çözüm sunarak örnek teşkil etmektir. 

"Bir Demet Sevgi" Bilekliği almak için: http://bit.ly/ZZteQ9
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder