15 Nisan 2013 Pazartesi

Astrolog Dinçer Güner'den 15-21 Nisan Haftası Burç Yorumları


Koç ve Yükselen Koç
Bu hafta hem Venüs, hem Mars, hem de Güneş Boğa burcuna geçiş yapacaklar. Kısacası gökyüzünde Boğa dönemi başlamış olacak. Bu hafta Güneş artık burcunuzdan çıkıp para evinize giriş yapacak. Buna göre önümüzdeki bir aylık süreçte maddi koşullarınızı artırmaya yönelik adımlar atabilir, paranızı değerlendirebilir, daha fazla para kazanabileceğiniz koşullarla karşılaşabilir, yeni iş teklifleri alabilir veya terfi, maaş zammı gibi konular ön plana çıkabilir. Venüs bu hafta Boğa burcuna giriş yapacak 9 Mayıs’a kadar bu burçta seyahat edecek. Finansal anlamda özellikle şanslı ve keyifli bir sürece giriş yapacaksınız. Kazançlarınızı artırabilecek tekliflerle karşılaşabilir, kendinize yeni kazanç yolları yaratabilirsiniz. Bunun yanı sıra paranızı daha keyfi ve size zevk veren şeylere harcayabilirsiniz, gardırobunuzu yenileyebilir, yeni eşyalar alabilirsiniz. Venüs her halükarda güzel etkiler yaratacaktır. 20 Nisan’da  girişimci, cesur, savaşçı gezegen Mars burcunuzdan çıkarak Boğa burcuna giriş yapacak. Bir süredir üzerinizde olan agresyon ve hayatınızdaki hız yavaşlamaya başlıyor. Finansal konularla ilgili bölgeye girecek olan Mars, 31 Mayıs’a  kadar bu bölgede seyahat edecek. 31 Mayıs’a  kadar harcamalarınız artabilir, bütçenizi dengede tutmak biraz daha zor bir hale gelebilir, dikkatli olmakta yarar var. Maddi konularla ilgili hayatınızda hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Para için daha çok mücadele etmeniz gerekebilir.

Boğa ve Yükselen Boğa
Bu hafta hem Venüs, hem Mars, hem de Güneş Boğa burcuna geçiş yapacaklar. Kısacası gökyüzünde Boğa dönemi başlamış olacak. Bu hafta Güneş artık burcunuza giriş yapacak ve bir ay süre ile sizlere bir çok konuda destekler verecek! Adeta yeniden doğacak, yaşama karışacak, yeni girişimler yapabileceksiniz. Bu durumun iş ile ilgili konularda da destekleyici etkileri olacak. Bir nevi sizler için kış uykusundan uyanma zamanı olacak, bütün spot ışıklarını üzerinize çekebileceksiniz. Güçlü kişilerden destekler alabilecek, attığınız adımlarla dikkat çekici olacaksınız. Kısacası sizler için bu hafta itibari ile bereketli ve keyifli bir dönem başlıyor! Mayıs’a kadar Venüs burcunuzda hareket ediyor olacak ve bu sebeple hayatın keyifli, zevk veren yanları ile daha çok haşır neşir olabileceksiniz. Fiziksel anlamda değişiklikler yapabilir, saç kesiminizi, saç renginizi değiştirebilir, yeni kıyafetler alabilirsiniz.
Venüs girdiğiniz her ortamda gözleri üzerinize çekilmesine neden olacak ve daha da güzel haber geliyor aşk her an kapınıza çalabilir. Siz aşk için birilerinin peşinden değil, birileri sizin peşinizden koşacağa benziyor. Estetik operasyonlar için de uygun bir süreçtir. 20 Nisan’da enerji, girişim, cesaret, ataklık gezegeni Mars burcunuza giriş yapacak ve 31 Mayıs’a  kadar sizlerle beraber olacak. Evet üzerinizdeki ölü toprağını bir çırpıda atacak olan Mars’ın enerjisi, istek ve arzularınıza ulaşabilmeniz için gerekli destek ve motivasyonu sağlayacaktır size. Fakat aşırı hırs, sinir ve inat sizlere zarar olarak geri dönebilir, buna dikkat etmekte yarar var. Mars yüzünden gereksiz gerginlikler, kavgalar, tartışmalar da söz konusu olabilir. Kazalara da açık olabileceksiniz. Sakarlıktan doğan kesiklere, bir şeyleri doğrarken kendinizi kesmemeye dikkat edin mesela, veya ateşle fazla oynamayın. Mars size motivasyon verse de kazalara da açık olmanıza neden olacaktır.

İkizler  ve Yükselen İkizler
Bu hafta hem Venüs, hem Mars, hem de Güneş Boğa burcuna geçiş yapacaklar. Kısacası gökyüzünde Boğa dönemi başlamış olacak. Bu hafta Güneş Boğa burcuna giriş yapacak ve burada bir ay kalacak. Bu dönem dinlenme, kabuğunuza çekilme ve önümüzdeki sürece hazırlık dönemi olacak sizler için. Daha içe dönebilirsiniz, yalnızlık ihtiyacınız artabilir, yaşamda daha geri planda kalmayı tercih edebilirsiniz. Bu dönem yaşama karşı aktif katılımcı olmak yerine, biraz daha geri planda izleyici konumda kalmak size çok daha iyi gelecektir. Aşk konusuna gelince, pek keyifli haberlerim yok açıkçası bu konuda sizlere. Venüs yaşamınızda çok da etkin olarak görünmeyecek bir alana geçiş yapacak ve 9 Mayıs’a  kadar kalacak. Eğer ilişkiniz var ise gereksiz kaprisler, arızalar yüzünden birtakım sorunlar nüks edebilir. Eğer hayatınızda biri yok ise bu dönem çok keyifli ilişkilere çekilemeyebilirsiniz, genel olarak çevrenizin onaylamayacağı ilişkiler olabilir bu. Ama bu etki ile süper yaratıcı olabilir, güzel çalışmalar koyabilirsiniz ortaya. Bir de paranızı gereksiz yerlere harcama eğiliminiz artabilir. Estetik operasyonlar için de pek uygun bir süreç değildir bu. Keza pahalı eşyalar almak, gardırop yenilemek, yeni eşyalar almak için de. 20 Nisan’da  Mars’ın Boğa burcuna geçişi ile birlikte 31 Mayıs’a  kadar hayatınızın ‘pause’ tuşuna basılmış gibi hissedebilirsiniz. Bunu bir dinlenme, içe dönme süreci olarak düşünebilirsiniz. Önemli başlangıçları ve girişimleri 31 Mayıs ve sonrasına bırakmakta yarar var. Sağlıkla ilgili konularda da dikkatli olmalısınız. Çok fazla istek ve arzunuz olabilir ama bunları ortaya çıkartacak enerjiyi bulmakta zorlanabilirsiniz. Daha kolay rahatsızlanabilir, ameliyatlar olabilir, eski kronik rahatsızlıklarınız yeniden gündeme gelebilir. Özellikle boyun tutulması, boğaz ile ilgili sorunlar, ses kısılmaları gibi sorunlar görülebilir. Bu dönem girişimleriniz de boşa çıkabilir.
Yengeç ve Yükselen Yengeç
Bu hafta hem Venüs, hem Mars, hem de Güneş Boğa burcuna geçiş yapacaklar. Kısacası gökyüzünde Boğa dönemi başlamış olacak. Bu hafta Güneş sosyal ilişkiler ve arkadaşlıklar evinize giriş yapacak ve bir ay burada kalacak. Arkadaşlarınızın odak noktası siz olacaksınız. Partiler, davetler, organizasyonlar, sosyal yaşamınıza adeta bahar geliyor! Oldukça canlı ve hareketli bir sürece giriş yapıyor olacaksınız. Arkadaşlarınızdan çok güzel destekler de görebileceksiniz. Bunun yanı sıra iş hayatından kazandığınız gelirleriniz de aynı performansta artmaya başlıyor. Bu bir ay umutlarınıza, isteklerinize ulaşmak sizler için çok daha kolay olacaktır.
Bu hafta Venüs Boğa burcuna giriş yapıyor ve 9 Mayıs’a kadar bu burçta kalacak. Dostlarınızla, arkadaşlarınızla çok daha keyifli ve size zevk verecek zamanlar geçirebilecek, onlardan yardım, destek, fayda görebileceksiniz. Daha çok sosyalleşebilecek, yeni ortamlara girip yeni insanlarla tanışabileceksiniz. İşin içinde Venüs olduğundan dolayı, gelecek her türlü sosyal aktiviteye dahil olmaya çalışın zira aşk oralarda bir yerlerde olabilir! Özellikle kadın arkadaşlarınızdan daha çok fayda görebileceksiniz. 20 Nisan itibarı ile iş ve kariyerinize ilişkin konularda mücadele ve agresyon getiren Mars Boğa burcuna geçiş yapacak. 31 Mayıs’a kadar sosyal ilişkiler, arkadaşlıklar evinizde ağırlayacağınız Mars, sizleri daha sosyal, girişken bir hale sokabilir. Yalnız sosyal çevreniz ile aranızda zaman zaman gerginlikler oluşabilir, sözünüzü geçirmekte zorlanabilirsiniz. Tartışmalardan uzak durmak yerinde olacaktır. Özellikle erkek figürlerle bu dönem ilişkiler daha gergin olabilir, onlarla anlaşmanız zor olabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan
Bu hafta hem Venüs, hem Mars, hem de Güneş Boğa burcuna geçiş yapacaklar. Kısacası gökyüzünde Boğa dönemi başlamış olacak. Bu hafta Güneş bir ay kalma suretiyle kariyer evinize giriş yapacak ve sizleri kariyerle ilgili konularda parlatmaya başlayacak. Hayatınızın odak noktası iş ve getirileri olacak. Bu oldukça keyifli bir süreç olacak sizler için çünkü terfiler olabilir, iş arayanlar iş bulabilir, yöneticilerden destekler alabilir. Toplumsal statünüze dair güzel gelişmeler bekleyebilirsiniz. Bu hafta Venüs Boğa burcuna giriş yapacak ve kariyerinizi parlatmaya başlayacak! İşinizden, yaptığınız, meşgul olduğunuz işten çok daha fazla keyif alabileceksiniz. İş değiştirmek isteyenler görüşmelere gidebilirler. Bu dönemde üstlerinizden, yöneticilerinizden harika destekler alabileceksiniz. Özellikle iş hayatınızdaki kadın figürlerden güzel destekler söz konusu olabilecek. Terfi, maaş zammı gibi durumlar da söz konusu 9 Mayıs’a kadar. 20 Nisan’da  Mars’ın Boğa burcuna geçişi ile birlikte iş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda gözle görülür bir hareketlenme başlıyor. Tabii yanında eşantiyon olarak stres ve mücadeleyi de getirmekte. Aşırı inatçı ve ısrarcı olmadığınız takdirde iş hayatında hızlı bir yükseliş grafiğini yakalamanız an meselesidir. Yalnız iş hayatınızdaki erkek figürlerle anlaşmakta  zorlanabilirsiniz. 31 Mayıs’a kadar kariyer konusunda mücadeleci ama zafer kazanabileceğiniz keyifli bir süreç olacağına benziyor.

Başak ve Yükselen Başak
Bu hafta hem Venüs, hem Mars, hem de Güneş Boğa burcuna geçiş yapacaklar. Kısacası gökyüzünde Boğa dönemi başlamış olacak. Bu hafta Güneş 9. evinize giriş yapacak ve bu bir aylık süreçte sizler için seyahatler zamanı başlamış olacak. Yurt içi veya dışı birçok seyahate gidebilirsiniz. Bunun yanı sıra yeni bir eğitime, kursa, seminere katılabilir, hayata dair bilgilerinizi genişletmek isteyebilirsiniz. Keza yurt dışı, yabancılar, uluslararası ilişkiler ve işlerde de güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu hafta Venüs Boğa burcuna giriş yapacak ve keyifli seyahatlere, tatillere çıkmanız için size destek olacaktır. Eğer tatil için zamanınız yok ise aynı şekilde size keyif verecek bir eğitime başlayabilir, seminere katılabilirsiniz mesela! Bunun yanı sıra akrabalarınızdan, teyzenizden, kuzenlerinizden de destekler görebilirsiniz. Halkla ilişkiler, reklam, iletişim çalışmaları için harika bir süreçtir mesela bu! Olası mahkemeleriniz v.s. var ise güzel bir şekilde sonlanabilir, anlaşmaya varabilirsiniz. Venüs bu alanda 9 Mayıs’a kadar seyahat edecek. Bu dönem çıkacağınız seyahatler ve tatiller ekstra tatlı gelecektir size. 20 Nisan’da Mars’ın Boğa burcuna geçişi ile birlikte 31 Mayıs’a kadar hayatınızda seyahatler ön plana çıkmaya başlıyor. Hatırı sayılır önemli kişilerden destekler alabileceğiniz gibi, bu kişilerle dialoglarınızda zaman zaman gerginlikler de ortaya çıkabilir, dikkatli olmakta yarar var. Bu dönem aracınızın bakımını, muayenesini yaptırmayı ihmal etmeyin ki sorun yaşamayın. Bir de illegal işlerden uzak durun, özellikle para ile ilgili, fatura v.s. mesela.

Terazi ve Yükselen Terazi
Bu hafta hem Venüs, hem Mars, hem de Güneş Boğa burcuna geçiş yapacaklar. Kısacası gökyüzünde Boğa dönemi başlamış olacak. Aynı zamanda bu hafta Güneş bir ay boyunca para ile ilgili konularda sizleri destekleyeceği bir konumda olacak. Çok çalışmadan havadan para geçebilir elinize, krediler araştırabilirsiniz, burslar kazanabilirsiniz. Eşinizin maddi kazançları artabilir, boşanma arefesinde iseniz nafakanızı sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Maddi anlamda rahat nefes alabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz, borç aradığınız anda size destek olacak kişiler yanınızda olacaktır. Bu hafta Venüs Boğa burcuna giriş yapıyor ve 9 Mayıs’a kadar bu burçta seyahat edecek. 9 Mayıs’a kadar olan süreçte maddi anlamda türlü şans ve fırsatlar elde edebilir, kazançlarınızı artırabilir, borç ihtiyacınız var ise bunu karşılayabilir, ödemelerinizi daha rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Eğer bir partneriniz var ise paranızı daha çok onun için harcayabilir, eşinizin maddi koşullarında güzel gelişmeler meydana gelebilir, ortaklaşa yürüttüğünüz birtakım işleriniz var ise kazançlarınızda artışlar meydana gelebilir. Eğer partneriniz yok ise, bu dönemde başlayan ilişkilerin cinsel motivasyonu çok güçlü olur ve biraz da sorunlu karakterleri kendinize çekmeniz kuvvetle muhtemeldir. Maddi olarak güçlü kişiler de olacaktır bunlar. Yalnız Mars etkisinden dolayı 31 Mayıs’a kadar paranızı daha çok sağlıkla ilgili konular için harcamanız gerekebilir. Finansal konularda kadınlar daha destekleyici, destek alabileceğiniz kişiler gibi görünürken, erkek figürlerle zorlanmalar söz konusu olabilecektir.

Akrep ve Yükselen Akrep
Bu hafta hem Venüs, hem Mars, hem de Güneş Boğa burcuna geçiş yapacaklar. Kısacası gökyüzünde Boğa dönemi başlamış olacak. Bu hafta Güneş sizlere yeni ve sağlam ilişkiler kurabilmeniz için 7. evinize giriş yapıyor olacak ve burada bir ay kalacak. Bu dönem yeni sağlam iş ilişkileri kurabilirsiniz, eğer yalnızsanız ciddi ilişkiler kapınızı çalabilir. Yaptığınız işe yeni ortaklar bulabilirsiniz, size destek olacak kişilerle sürekli bir araya gelebilirsiniz. Güzel bir haber daha geliyor: bu hafta Venüs Boğa burcuna giriş yapacak ve 9 Mayıs’a kadar bu burçtaki seyrine devam edecek. Aşk, evlilik, söz, nişan, ciddi ilişkilerin başlama zamanıdır bu! Eğer yalnızsanız aşk her an bir şekilde kapınızı çalabilir, bir birlikteliğiniz var ise daha romantik zamanlara dalış yapabilir, hediyeler alabilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişinin kılık kıyafetine minik dokunuşlar yapabilirsiniz. İlişkiler ve ortaklıklardan yana şanslı ve de bereketli bir döneme giriyorsunuz! 20 Nisan’da Mars Boğa burcuna geçiş yapacak ve 31 Mayıs’a  kadar bu burçta kalacak. İkili ilişkiler, ortaklıklarla ilgili mücadeleli ve stresli bir süreç sizleri beklemekte. Eğer ilişkiniz veya ortağınız var ise onlarla ilişkilerde gerginlikler oluşabilir, dikkatli olmakta yarar var. Aşırı inatçı, kıskanç ve tutucu yaklaşımlar ilişkilerinize zarar verebilir. Ama genel anlamda Mars’ın girişken ve motive edici tarafı ile ilişkilerinize hareket ve enerji de katabilirsiniz. Bu süreçte ilişkilerde kadın tarafı problemli gözükürken, erkekler daha rahat bir süreçte olacaklar. Ama Venüs güçlü pozisyonda olduğu için ilişkiler açısından olası zorluklarda bir şekilde aşılabilecektir.

Yay ve Yükselen Yay
Bu hafta hem Venüs, hem Mars, hem de Güneş Boğa burcuna geçiş yapacaklar. Kısacası gökyüzünde Boğa dönemi başlamış olacak. Bu hafta Güneş Boğa burcuna giriş yapacak ve tam bir ay burada kalacak! Öncelikle sağlık. Olası sağlık sorunlarının üstesinden hızla gelebileceksiniz, profesyonel diyet veya spor desteği alabilirsiniz. Bunun yanı sıra yeni iş projeleri, teklifler gündeme gelebilir. İş ve çalışma ortamınıza ilişkin güzel gelişmelerin yaşanabileceği keyifli bir sürece giriş yapıyorsunuz. Eğer iş arıyorsanız sık sık iş görüşmelerine çağrılabilirsiniz. 20 Nisan’da Mars’ın Boğa burcuna geçişi ile beraber 31 Mayıs’a kadar iş ve çalışma koşullarınızla ilgili bölgede hareketlenme olacak. Bu süreç iş yaşamınıza enerji, motivasyon, güç ve cesaret getirecek; fakat bunun yanında eşantiyon olarak agresyon ve mücadele de eklenecektir. Birlikte çalıştığınız kişiler ile zaman zaman ipler gerilebilir, inatçı ve dediğim dedik bir yapı sergilerseniz zararlı çıkabilirsiniz. Yeniliklere ve yeni fikirlere karşı açık olmalısınız. Yine sağlığınıza dikkat etmekte fayda var. Mars hazır 6. evinizde hareket ediyor iken bence hemen bir spor salonuna yazılmakta yarar var.

Oğlak ve Yükselen Oğlak
Bu hafta hem Venüs, hem Mars, hem de Güneş Boğa burcuna geçiş yapacaklar. Kısacası gökyüzünde Boğa dönemi başlamış olacak. Bu hafta Güneş Boğa burcuna geçiş yapacak ve sizler için hayattan daha çok keyif alacağınız bir döneme giriş yapıyor olacaksınız. Hobilerinize daha çok yönelebilir, çocuk sahibi olmak için girişimlerde bulunabilir, hamilelikle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eğer yalnız iseniz aşk size bu aralar çok daha yakın olabilecek, yaşamınızda riskli konulara girişmek için kendinizi daha motive hissedebileceksiniz. Oldukça eğlenceli ve de keyifli bir dönem olacak sizler için. Bu hafta Venüs Boğa burcuna giriş yapacak ve 9 Mayıs’a kadar bu burçta seyahatine devam edecek. Beklenen an geldi sizler için de! Aşk her an kapınızı çalabilir, Eros oklarını size çevirmeye başlayabilir. Yalnız olanlar için önümüzdeki bir aylık süreçte sık sık flörtöz durumlar oluşabilir, ayaklarınızı yerden kesecek bir aşkla karşılaşabilirsiniz.
Bunun yanı sıra yaratıcılık gerektiren işlerde başarı yakalama şansınız çok yüksek olacaktır, özellikle sinema, TV, radyo, tiyatro, resim v.b. işlerde olanlar süper başarılar yakalayabilirler, iş teklifleri alabilirler. Evli olanlarınız ise çocuk sahibi olmak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Hobilerinizden daha çok keyif alabilir, yaşamın daha eğlenceli ve keyifli tarafları ile daha çok haşır neşir olabilirsiniz. Mars’ın 20 Nisan’da Boğa burcuna geçişi ile beraber 31 Mayıs’a  kadar aşk konularından yana hareketli gelişmeler sizleri bekliyor olacak. Aşk hayatınızda zaman zaman agresyon gündeme gelebilir, çocuk sahibi olanlar özellikle onlarla ilişkilerde zorlanmalar gündeme gelebilir, spor sakatlıklarına karşı dikkat etmekte fayda var. Mars’ın 5. evinizdeki hareketi sürpriz hamilelikleri de gündeme getirebilir. Riskli finansal yatırımlardan uzak durmakta fayda var. Ama aynı alanda Venüs’ün güçlü yerleşimde olmasından dolayı olası zorluk ve krizleri de sevgi, saygı, hoşgörü ile rahat bir şekilde atlatabileceksiniz.

Kova ve Yükselen Kova
Bu hafta hem Venüs, hem Mars, hem de Güneş Boğa burcuna geçiş yapacaklar. Kısacası gökyüzünde Boğa dönemi başlamış olacak. Bu hafta Güneş Boğa burcuna geçiş yapacak ve tam bir ay bu burçta seyahat edecek. Bu süreçte odak noktanız eviniz ve aileniz olacaktır. Ailenizin istekleri ve ihtiyaçları ile, evinizde değişim ve tamirat gerektiren işlerle daha yakından ilgilenebilecek, evinizde bol bol yatılı veya günlük misafirler ağırlayabileceksiniz. Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak ve ay sonuna kadar bu burçta seyahat edecek. 9 Mayıs’a kadar olan süreçte evinizde, yuvanızda, yaşadığınız yerde size keyifli gelecek değişimler yapabilirsiniz. Evinizi boyayabilir, eşyaları yenileyebilir, dekoratif anlamda değişiklikler yapabilirsiniz. Ailenizle çok daha keyifli ve mutlu zamanlar sizleri beklemekte. Yine bu süreçte evinizi değiştirebilir, daha güzel ve de konforlu bir eve geçiş yapmak için araştırmalar yapabilirsiniz. Geleceğinizi ilgilendiren konularda iyi niyetli insanlardan çok güzel destekler de alabileceksiniz. Yalnız 31 Mayıs’a kadar Mars Boğa burcunda kalacak, bu nedenle evde birlikte yaşadığınız kişilerle veya ailenizle olası gerginliklere ve tartışmalara karşı dikkatli olmakta yarar var. İnatçı tavırlar sizi zor duruma sokabilir. Evinizde tadilat işlerine başlamak içinde oldukça güzel zamanlar bunlar. Özellikle ailede erkek figürlerle çatışmalar söz konusu olsa bile kadin figürlerle ilişkileriniz daha iyi olabilecektir.

Balık ve Yükselen Balık
Bu hafta hem Venüs, hem Mars, hem de Güneş Boğa burcuna geçiş yapacaklar. Kısacası gökyüzünde Boğa dönemi başlamış olacak. Bu hafta Güneş de Boğa burcuna giriş yapacak ve bir ay boyunca odak noktanız yakın çevreniz, kardeşleriniz, komşularınız, eğitim konuları, araştırma gerektiren işler, yakın akrabalarınız olacak. Bu bir aylık periyotta yurt içi çeşitli yolculuklara çıkabilirsiniz. Bunun yanı sıra kardeşlerinizin iş yaşamı ile ilgili sizi sevindirecek konular gündeme gelebilir. Yeni konulara merak salabilir, yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Bu hafta Venüs Boğa burcuna giriş yapacak ve 9 Mayıs’a  kadar bu burçtaki seyrine devam edecek. 9 Mayıs’a kadar olan süreçte keyif amaçlı seyahatlere çıkabilir, kendinize tatil kaçamakları ayarlayabilirsiniz. Yakın çevrenizden, komşularınızdan, kardeşlerinizden güzel destekler ve haberler alabilecek, özellikle kardeşlerinizin yaşamı ile ilgili güzel gelişmelere tanıklık edebileceksiniz. Daha çok okuyabilir, araştırabilir, size keyif veren, yüzünüzü gülümseten yazılara hayatınızda daha çok yer verebilirsiniz. İletişim, tanıtım, organizasyon, reklamla ilgili her türlü konudan fayda sağlayacak girişimleriniz başarı ile sonuçlanabilecektir. Mars’ın etkisi yüzünden bu süreçte erkek figürlerle iletişim veya fikir alışverişlerinde zorlanmalar söz konusu olabilir, kadınlarla daha iyi anlaşabileceksiniz. Bir de Mars etkisinden dolayı trafikte lütfen dikkat edin, arabanızın orasını burasını çarpmayın, kimse ile dalaşmayın, tartışmayın. Mars bu alanda 31 Mayıs’a kadar kalacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme