11 Mart 2013 Pazartesi

Astrolog Dinçer Güner'den 11-17 Mart Haftası Burç Yorumları


Koç ve Yükselen Koç;
Bu hafta hem balık burcunda bir yeni ay meydana gelecek, hem de Mars burcunuza geçecek. Peki bu olaylar sizleri nasıl etkileyecek ? Önce yeni aydan bahsedelim; Bu yeni ay ile birlikte rüyalarınız ön plana çıkabilir, özel anlam ve sembollerle dolu olabilir. Bu yeni ay zamanı, yoga, meditasyon gibi ruhunuza iyi gelecek konulara yönelebilirsiniz. Sağlıkla ilgili konular daha ön plana çıkabilir, check-up tarzında bir tedavi yaptırabilirsiniz. Bunun yanı sıra yaratıcılık gerektiren projeler, konular gündeme gelebilir. Bu yeni ay aslında dinlenme, içe dönme, kendinizi dinleme, isteklerinizi keşfetme zamanıdır. Yeni Ay zamanı Ay / Venüs etkileşimi ile, özel hayatınıza ilişkin gizli kalmış bir takım konular su yüzüne çıkabilir, ilişkiler daha çok platonik düzeyde kalabilir. Yeni ay zamanında, hayatınızda en çok ihtiyacınız olan şeyin sevgi olduğunun farkına varabilirsiniz. Yaratıcı, sanatsal tarafınızı ortaya koyabilir, çalışmalar yapabilirsiniz. Eski sevgililerden haberler de gelebilir bu yeni ay zamanında. Bunun yanı sıra bu hafta Mars burcunuza geçiş yapacak 21 Nisana kadar bu etki devam edecek. sizi bir nevi ateş topuna çevirecek, oldukça hareketli, isteklerinizi hızlı ve de etkin bir şekilde elde edebilecek, hedeflerinize çok ama çok daha kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz 21 Nisan’a kadar. Yalnız bu dönemde sinir, stres yakanızı pek bırakmayacak görünüyor, bir taraftan yaparken diğer taraftan yıkmamaya özen gösterin. Bu süreçte mars, kazaları, sakatlıkları, sakarlıkları arttırabileceği gibi yaşamınızda bireysel hedeflerinize ulaşmanız konusunda süper destek verecektir. Tek yapmanız gereken hedef belirlemek ve o hedefe doğru koşmak! Mars burcunuzdayken yolunuzda kimse engel olarak duramaz, tüm engelleri müthiş bir motivasyonla yıkabilme cesareti ve gücü verebilecektir size.

Boğa ve Yükselen Boğa;
Bu hafta balık burcunda Venüs’ün etkili olduğu bir yeni ay meydana gelecek hem de mars koç burcuna geçiş yapacak. Balık burcunda ki bu yeni ay ile birlikte; Sosyal anlamda daha hareketli ve keyifli bir sürece giriş yapıyor olacaksınız. Daha çok sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, onlardan keyifli destekler alabilir, yeni ortamlara girebilir, yeni arkadaşlıklar kurabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bu yeni ay zamanı Venüs iş başında olacağından dolayı, bazı arkadaşlarınızla yardımlaşma temaları ön planda olacakken, bazı arkadaşlarınızdan işin içinde sanat, yaratıcılık, moda, renkler, müzik vb. olan iş projeleri, teklifleri de alabilirsiniz. Kendinizi bu yeni ay dönemi şanslı ve romantik hissedebilirsiniz. Eğerpartneriniz yok ise, bu yeni ay zamanı gelebilecekl her türlü sosyal aktivite teklifini değerlendirin, partilere gidin, organizasyonlara katılın, aşk orada bir yerde sizi bekliyor olabilir. Bu hafta Mars güçlü olduğu koç burcuna giriş yapacak ve 21 nisana kadar bu burçta seyahat edecek. Bu etki aslında pekte sizlere yarayan bir etki değil, tembellikle harekete geçip geçmeme arasında sıkışıp kalmaya işaret etmektedir. 12. Evinizde ilerleyecek olan Mars; bu dönemde yapacağınzı hırsların özellikle sağlığınıza zarar verebileceğine de işaret etmekte. Ruhunuza iyi gelecek, sizi ruhsal anlamda sakinleştirecek eylemlere yönelmenizde fayda var. Bu dönem bağışıklık sisteminiz çok kuvvetli olmayabilir ve çok sık hastalıklara yakalanabilirsinizde. Bu dönem sizin için biraz sıkıcı bir durum. Sizden güçlü düşmanlarla, arkanızdan iş çeviren nankör kişilerle uğraşmanız gerekebilir. Özellikle bu dönemde iş kaybı, müşteri kaybı, yaşam gücü kaybı, motivasyon kaybı en sık görülenler arasındadır. Elinizde olmayan, kontrolünüzün dışında gerçekleşen olaylar yüzünden sağlık ve iş anlamında kayıplar söz konusu olabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler;
Bu hafta balık burcunda Venüs’ün etkili olduğu bir yeni ay meydana gelecek hem de mars koç burcuna geçiş yapacak. Balık burcunda ki bu yeni ay ile birlikte; iş ve kariyerinizi ilgilendiren konular ön planda olacak. Terfi edebilir, üstlerinizden destekler alabilir, iş değiştirebilir, önemli bir konuyu halledebilirsiniz. Bu yeni ay zamanı, fazla da abartmak istemiyorum ama işinizden pekte memnun değilseniz hayalini kurduğunuz işe başlayabilir, teklifini alabilirsiniz. İşle ilgili yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz ve sezgileriniz size yol gösterici olabilir, bence çok keyifli bir yeni ay. İş yerinizde bir kutlama da olabilir, müzikli, danslı, yemekli bu hafta. Tek ihtiyacınız olan, kararlı olmanızdır. Bu yeni ay zamanında Venüs etkin olacağından, eğer partneriniz yok ise iş vasıtası ile tanıştığınız kimselerle flörtöz durumlar meydana gelebilir. İşinizde daha çok sevilen, sayılan, popüler biri olmanıza yol açan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Tamamen kariyer odaklı olan bu yeni ay, kariyerinizle ilgili konularda hedefleriniz ne ise sizi ona biraz daha yakınlaştırabilecek. . Bu hafta Mars güçlü olduğu koç burcuna giriş yapacak ve 21 nisana kadar bu burçta seyahat edecek. Daha çok sosyalleşecek, totinizin üstünde oturmaya pek fırsatınız kalmayacak. Enerjinizin büyük bir çoğunluğunu arkadaşlarınız için harcayabileceksiniz. Onlarıo motive edebilecek, onların yaşamlarını düzene sokmaları konusunda yardımcı olabileceksiniz. Yalnız mars agresif bir enerjidir, arkadaşlarınız – dostlarınızla tartışmalardan, kavgalardan kaçınmanızda yarar var, gereksiz gerginlikler yüzünden aranız açılmasın sonra. Bunun yanı sıra, sürekli arkadaşlarınızla beraber yeni bir şeyler organize de edebilirsiniz. Eller havaya yapmaya, gezmeye, tozmaya, konserlere daha çok zaman ayırabileceksiniz.
Yengeç ve Yükselen Yengeç;
Bu hafta balık burcunda Venüs’ün etkili olduğu bir yeni ay meydana gelecek hem de mars koç burcuna geçiş yapacak. Balık burcunda ki bu yeni ay ile birlikte; Yeni ay ile birlikte iş ile ilgili şehirden uzaklaşıp bir yerlere seyahat etmeniz gerekebilir, iş için olmasa bile bu yeni ay zamanı seyahat etmek için çok uygun etkilere sahip. Deniz aşırı yollara gidebilirsiniz. Bunun yanı sıra eğer ki iş arıyorsanız, medya, tanıtım, reklam, sanatla ilgili sektörlerde iş bulma potansiyeliniz çok daha yüksektir. Bu yeni ay zamanı, önemli, güçlü kadınlardan destekler görebilirsiniz. Daha çok okuyabilir, araştırabilir, felsefe,din vb. konularla daha çok haşır neşir olabilirsiniz. Bu yeni ay zamanı Venüs etkin olacağından, çıkacağınız seyahatlerden hem çok keyif alabileceksiniz, hem de partneriniz yok ise seyahatler sırasında size çekici gelebilecek kişilerle flörtöz durumlar oluşabilecek. Bu seyahatlerpartnerinizle birlikte romantik bir seyahatte olabilir. Bu hafta Mars güçlü olduğu koç burcuna giriş yapacak ve 21 nisana kadar bu burçta seyahat edecek. Kariyerinizde ateş topuna dönme zamanınız başladı! Kariyer hedefllerinize artık çok daha yakınsınız, istekleriniz için çok daha fazla mücadele edecek, girişimlerde bulunabilecek ve rahatlıkla elde edebileceksiniz. Eğer istediğiniz terfi ise elde edebilecek, koşulları daha iyi olan bir iş ise rahatlıkla bulabileceksiniz. İş hayatınızda çok daha fazla çözüm odaklı, işinizi yaparken güçlü, önünüze çıkabilecek her türlü engeli yenebilecek kapasiteye sahip olabileceksiniz. 2011 Nisandan beri kariyer alanınızda böyle bir etki almadınız, bu süreci çok iyi değerlendirin, hedeflerinizi koyun ve hedefe kilitlenin. Başarısız olmak gibi bir lüksünüz yok! Sadece hedefinize koşarken insanları kırmamaya, incitmemeye özen gösterin. Mars’ın çünkü agresif ve kavgacı bir enerjisi vardır ve bu koç burcu ile birleşinde kariyer konusunda sizi süper bencil bir hale sokabilir de.
Aslan ve Yükselen Aslan;
Bu hafta balık burcunda Venüs’ün etkili olduğu bir yeni ay meydana gelecek hem de mars koç burcuna geçiş yapacak. Balık burcunda ki bu yeni ay ile birlikte; odak noktanız para olacak. Başkalarının finansal kaynakları, krediler, primler, ödemeler, borçlar vb. konular. Bu yeni ay çok olumlu etkileri olacaktır, özellikle bir süredir üzerinde uğraştığınız işin veya projenin meyvelerini alabilirsiniz maddi anlamda. Bazılarınız kredi çekmek için araştırmalar yaparken, bazılarınızda ortaklaşa işlerden kazandığınız gelirleri arttırabilmek için çalışmalar yapabileceksiniz. Öğrenci iseniz umduğunuz bursa kavuşabilir, boşanma arifesindeyseniz nafaka için anlaşabilirsiniz. Her halükarda bu hafta maddi konularda şans sizden yana olacaktır. Bu yeni ay zamanı işin içinde Venüs olduğundan, para ile ilgili işlerinizi, anlayış, sevgi, hoşgörü ile rahatlıkla halledebileceksiniz. Eşiniz, partneriniz içinde para harcayabilir, ona hediyeler alabilirsiniz. . Bu hafta Mars güçlü olduğu koç burcuna giriş yapacak ve 21 nisana kadar bu burçta seyahat edecek. Öncelikle yurt dışı, ithalat-ihracat, satış, pazarlama, alım-satım gibi işlerinize mars etkisi sayesinde hız geliyor, işlerinizi çok daha çabuk ve de etkin bir şekilde halledebileceksiniz. Bu süreçte çok fazla seyahat etmeniz gerekebilir, bu seyahatler uzak ülkelere olma potansiyeli yüksektir. Yalnız marsın içinde agresyon ve mücadele de vardır. Bu yüzden bu yukarıda saydığım konularda gücünüzü oldukça etkin ve net bir şekilde ortaya koyabilecek, yeri gelecek sinirleriniz bozulabilecek ama istediğiniz sonuca çok rahat bir şekilde ulaşabileceksiniz. Yalnız trafikte dikkatli olmalı, aracınızın bakım-muayene gibi işlerini aksatmamalısınız. Dava gibi hukuksal beklediğiniz bir takım gelişmeler var ise, bu dönemde bu sorunları da rahatlıkla halledebileceksiniz. Uzak akrabalarla tartışmamayada özen gösterin.

Başak ve Yükselen Başak;
Bu hafta balık burcunda Venüs’ün etkili olduğu bir yeni ay meydana gelecek hem de mars koç burcuna geçiş yapacak. Balık burcunda ki bu yeni ay ile birlikte; eğer ki yalnızsanız romantik ve doludizgin bir ilişki hazır olun, ama diyelim ki bir ilişki ışığı yok hiç görünürlerde, bu bir ortaklık teklifi de olabilir sizlere. Yeni bir anlaşma, sözleşme, ortaklık teklifleri gelebilir. Bunun yanı sıra bu hafta bazılarınız söz, nişan, evlilik vb. konularla daha fazla haşır neşir olabilirsiniz, bazılarınız evlenebilir, sözlenebilir, ilişkilerini revize edebilirler. Bu yeni ay çok romantik etkilere sahip, romantik bir seyahat olabilir mesela, ilişkiniz daha romantik bir hal alabilir. Bazılarınıza da estetik, yaratıcılık, sanat vb. konularda ortaklık teklifleri gelebilir.İşin içinde Venüs olduğundan dolayı bu yeni ayda aslında ben daha romantik, özel hayata ilişkin güzel gelişmeler bekliyorum açıkçası sizler adına. Bu hafta Mars güçlü olduğu koç burcuna giriş yapacak ve 21 nisana kadar bu burçta seyahat edecek. 8. Evinizde ilerleyecek olan Mars, gücünüzü, motivasyonunuzu para, para kazanmak, finans, bütçe konuları üzerine yoğunlaştıracak. Hayatınızın stres ve mücadele sonucunda zafer kazanacağınız alan para ile alakalı konular olacağına işaret etmekte. Bu dönemde bankacınızla, mugassebecinizle, vergi memurları ile lütfen kavga etmeyin, sakin bir şekilde olası sorunları çözmeye çalışın. Her şekilde bu güçlü mars etkisi ile her türlü krizin ve sorunun üstesinden çok rahat bir şekilde gelebileceksiniz

Terazi ve Yükselen Terazi;
Bu hafta balık burcunda Venüs’ün etkili olduğu bir yeni ay meydana gelecek hem de mars koç burcuna geçiş yapacak. Balık burcunda ki bu yeni ay ile birlikte; iş ve çalışma ortamınızda bazı minik değişikliklere, sürprizlere, yeni projelere, iş kollarına hazırlıklı olun. Maddi anlamda kazançlarınızı arttırabileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Neptün etkisinden dolayı, kendinizi daha yaratıcı hissedebilir, işin içinde renkler, sanat, dans, müzik vb. konuların olduğu işlere çekilebilirsiniz. Bunun yanı sıra sağlıkla ilgili konularda ise bu yeni ay zamanı kendinize çeki düzen vermeniz, özellikle beslenmenize dikkat etmeniz gerekebilir. Sağlığınız bir parça hassas olabilir bu hafta veya iş yoğunluğundan dolayı kendinize çok fazla bakmıyor olabilirsiniz. Bu yeni ayın içinde Venüs olduğundan dolayı, kişisel gelişim, kişisel bakım, fiziksel anlamda güzel görünmek için bir takım uğraşlar verebilirsiniz. Eğer ki yalnızsanız bu yeni ay etkisi ile iş aşkları veya bir müşteriniz ile aranızda özel bir takım yakınlaşmalar oluşabilir. Bu hafta Mars güçlü olduğu koç burcuna giriş yapacak ve 21 nisana kadar bu burçta seyahat edecek. 7. Evinizde ilerleyecek olan Mars; ilişkiler arenasında sizi adeta ateş topuna çevirebilecek, bu dönem ortağınızın veya partnerinizin her yaptığı sizin gözünüze batabilir, arıza çıkarmak için an kollayabilirsiniz. Lütfen sakinliğinizi korumaya çalışın. Ortaklaşa yürüttüğünüz işleriniz var ise bu dönem mars etkisi ile işler süper hız kazanabilecek. Enerjinizi daha çok ortağınız, partneriniz veya ilişki içinde olduğunuz kişilere yöneltmeye başlıyorsunuz. Başkalarından gelebilecek olan yardımları sakin bir şekilde kabul ettiğinizm takdirde yaşamınız çok daha kolay bir hal almaya başlayacak. Olası ilikiler veya ortaklıklardaki sorunları dürüst ve açık bir şekilde ortaya koyup çözüm üretmek için harika bir süreç.

Akrep ve Yükselen akrep;
Bu hafta balık burcunda Venüs’ün etkili olduğu bir yeni ay meydana gelecek hem de mars koç burcuna geçiş yapacak. Balık burcunda ki bu yeni ay ile birlikte; aşk dolu bir haftaya giriş yapıyorsunuz, eğer yalnızsanız çok romantik ve hayallerinizi yansıtabilecek bir ilişki içine girebilir, romantizmin doruklarını yaşayabilirsiniz. Eğer partneriniz var ise, ondan yana bu hafta bir hoşluk, sürpriz, sizi sevindirecek bir gelişme yaşanabilir. Ama ben bu yeni ayın hayatınıza ayaklarınızı yerden kesecek bir aşkı getirebileceğini düşünüyorum. Bu yeni ay zamanı, yaratıcılık gerektiren işlerde şanslı olabilirsiniz, hobilerinize daha fazla zaman ayırabilecek, hayatın renkli, eğlenceli tarafları ile daha çok ilgilenebileceksiniz. Bu yeni ay zamanı, evli çiftler bir hamilelik haberi de alabilirler. Çocuk sahibi olmak için güzel bir hafta. Bu yeni ay içinde venüs etkin olacağından dolayı ben oyunu aşktan yana kullanıyorum sizler için. 4 bir yanınızı romantizm, sevgi ve aşk sarsın hepinizin. Bu hafta Mars güçlü olduğu koç burcuna giriş yapacak ve 21 nisana kadar bu burçta seyahat edecek. 6. Evinizde ilerleyecek olan Mars; iş ve çalışma ortamınızda sizi daha güçlü, çok daha fazla efor sarf edeceğiniz, çok yorulacağınız ama zafer duygusunu da sonuna kadar tadabileceğiniz etkilere işaret ediyor. Uğraş verdiğiniz işlerde tuttuğunuz koparabileceksiniz. Yalnız iş yaptığınız kişilerle, müşterilerinizle, iş arkadaşlarınızla gereksiz tartışmalardan kaçınmanızda yarar var. İş yeri kazalarına, iş yerinde sakarlıklara karşı da dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Mars’ın burada ki etkisi yalnız sağlığı kötü etkiler, özellikle ateşli rahatsızlıklar keyfinizi kaçırabilir, midenizle ilgili sıkıntılar söz konusu olabilir.

Yay ve Yükselen Yay;
Bu hafta balık burcunda Venüs’ün etkili olduğu bir yeni ay meydana gelecek hem de mars koç burcuna geçiş yapacak. Balık burcunda ki bu yeni ay ile birlikte; ev, yuva, aile, yerleşime ait konular ön planda olacak. Bu hafta kiralama, alım, satım gibi konuları yapmak için çok ideal bir hafta. Bazılarınız evlerini güzelleştirmek adına alışveriş yapabilir, evlerini boyayabilir, dekoratif anlamda bir takım değişiklikler yapabilirsiniz. Eviniz içinde olası problemler bu hafta hızla çözülmeye başlıyor, bunun yanı sıra evinizde davetler verebilir, organizasyonlar yapabilirsiniz. Bu yeni ay zamanında Venüs etkin olacağından dolayı, ben daha çok evinizi güzelleştirmek adımlar atabileceğinizi düşünüyorum, ya da aile içinde kırgınlıklar varsa lütfen bu yeni ay bu tatsızlıklara bir son verin. Partnerinizle birlikte evde romantik ve tutkulu zamanlar geçirebilirsiniz. . Bu hafta Mars güçlü olduğu koç burcuna giriş yapacak ve 21 nisana kadar bu burçta seyahat edecek. 5. Evinizde ilerleyecek olan Mars; agresyon, tutku, mücadele gücünüzü aşk meşk konularına yöneltmenize neden olabilecek. Bu dönem libidonuz oldukça artabilir ilişkilerinizin temeli daha çok seks olablilir. Bunun yanı sıra özel hayatınızda kafanıza koyduğunuz kişileri biraz mücadele ile elde edebileceksiniz. Yalnız özel hayatınızda biri var ise onunla da aranız oldukça gerilebilir. Bir diğer olası etkisi de hamilelik ve çocuklarla ilgili konular olacaktır. Eğer çocuğunuz var ise bu dönemde zıvanadan çıkabilir ve sizi sinir küpüne çevirebilirler. Hamile kalmak içinde oldukça uygun bir süreç sizler için. Eğer ki işiniz oyunculuk, yaratıcılık gerektiren bir sektör veya sanatla ilişkili ise bu dönem işleriniz baya hız kazanabilecek.

Oğlak ve Yükselen Oğlak;
Bu hafta balık burcunda Venüs’ün etkili olduğu bir yeni ay meydana gelecek hem de mars koç burcuna geçiş yapacak. Balık burcunda ki bu yeni ay ile birlikte; seyahatlerinizde artışlar meydana gelebilir, seyahat planlar yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra resmi belgelerle, devletle ilgili konularda işlerinizi bu hafta halledebilirsiniz. Venüs etkisi ile özellikle bu hafta daha yaratıcı çalışmalar yapabilirsiniz. Mesela bu hafta reklam, tanıtım, organizasyon, kitap yazma, kitap evleri ile görüşme için oldukça uygun bir hafta. Venüsün etkin olacağı bu yeni ay döneminde yakın çevrenizle olası sorunlarınız var ise rahatlıkla çözebilecek, komşuluk ilişkilerinizi daha sıkı bir hale getirebilir, çevrenizde daha çok sevilen, sayılan biri haline dönüşebilirsinizde. Özellikle varsa kardeşlerinizle ortaklaşa bir takım işlere,projelere girişebilirsiniz. Yalnız eğer yalnız iseniz, partneriniz yoksa yakın çevreniz, kardeşleriniz, komşularınız sizin için çöp-çatanlık yapabilirler. Bu hafta Mars güçlü olduğu koç burcuna giriş yapacak ve 21 nisana kadar bu burçta seyahat edecek. 4. Evinizde ilerleyecek olan Mars; ailede, yuvada, yaşadığınız alanda huzurunuzu biraz kaçırabilir, aceleci, sabırsız tavırlarınız ile eleştri oklarını üzerinize çekebilirsiniz. Ailenize karşı isyankar tavırlar ve davranışlar sergileyebilirsinizde. Mars etkisi ile, evinizde büyük çaplı tadilat konularına girişebilirsiniz. Hayat artık ne yöne gitmeniz, karar vermeniz konusunda size baskı kurmaya başlayabilir, bu dönemi önümüzde ki 6 aylık süreci nasıl geçirmek istediğinize dair hedefler belirleyerek ve bu hedeflere giden yolu planlayarak geçirebilirsiniz. Mars’ın bu geçisi aslında bir nevi sizi dipten çıkartıp daha görünür olmanıza neden olacak. Aile içinde olası sorunlar çıksa bile aile bireyleri sizin haklı olduğunuzu ergeç kabul edeceklerdir.

Kova ve Yükselen Kova;
Bu hafta balık burcunda Venüs’ün etkili olduğu bir yeni ay meydana gelecek hem de mars koç burcuna geçiş yapacak. Balık burcunda ki bu yeni ay ile birlikte; para ile ilgili konular ön planda olacak hayatınızda. Bu yeni ay zamanı iş değişikliği, terfi, zam, paranıza para katacak durumlar oluşabilir. Yine bu yeni ay zamanı alım satım işleri gündeme gelebilir. İşin içinde Venüs olduğundan dolayı paranızı biraz daha sanat, kozmetik, giyim, renkler, müzik vb. konulara da harcayabilirsiniz. Yine Venüs etkisi ile parayı daha çok sevmeniz gerektiğini anlayabilirsiniz, yaşamınıza finansal konularda bereket gelmeye başlıyor bu yeni ay etkisi ile. Zaten bu alandan Mars çıkıp bu hafta sizi rahat bırakacak, su gibi harcattığı paralar dönemi sona erecek sizler için, musluk artık biraz kısılacak gider kısmı kazanç kısmı artmaya başlıyor. Bu hafta Mars güçlü olduğu koç burcuna giriş yapacak ve 21 nisana kadar bu burçta seyahat edecek. 3. Evinizde ilerleyecek olan Mars; iletişimde büyük sıkıntılara işaret edebilir, kullandığınız tüm iletişim aletleri birden arıza çıkarmaya başlayabilir, zaten merkürde retro double iletişim- elektronik sıkıntıları söz konusu açıkçası. Yalnız Mars fikir ve projelerinizi satabilecek gücü ve kontakları kurma gücü de verebilecektir size. Yalnız lütfen trafikte kazalara, çarpmalra karşı dikkatli olun, trafikte kimseyle kavga etmeyin. Bu dönem komşular arasında da gerginlikler oluşabilir. Bir dolu seyahat sizi beklemekte size keyif verecek hatta iş bitirebileceğiniz tarzda seyahatler söz konusu olabilecektir. İletişim kanalları ile ilgili bir dolu fikir ve projelerle haşır neşir olma ve bu projeleri başarı ile tamamlayıp zafer kazanma dönemi sizler için.

Balık ve Yükselen Balık;
Bu hafta balık burcunda Venüs’ün etkili olduğu bir yeni ay meydana gelecek hem de mars koç burcuna geçiş yapacak. Balık burcunda ki bu yeni ay ile birlikte; hayatınızda yeni başlangıçlara yer açabilirsiniz, yeni ev, yeni araba, yeni iş, yeni sevgili, yeni arkadaşlar aklınıza gelebilecek her anlamda yeniliklere, yeni başlangıçlara açık olabileceksiniz. Bunun yanı sıra sezgilerinizin yükselişe geçeceği bu hafta, sezgileriniz yol gösterici olabilecek ve onlara güvenebilirsiniz. Bu yeni ay içinde Venüs etkin olacağından, güzelleşmek, fiziksel anlamda değişiklikler yapmak için güzel etkiler söz konusu. Ama İşin içinde Venüs olduğundan dolayı aşkıda es geçmemek gerek, eski aşklarda hortlayabilir yalnız gözünüzü dört açın. Bu hafta Mars güçlü olduğu koç burcuna giriş yapacak ve 21 Nisana kadar bu burçta seyahat edecek. 2. Evinizde ilerleyecek olan Mars; sizi para, finans, bütçe ile ilgili konularda adeta ateş topuna çevirecek. Agresyon, sinir, mücadele, motivasyon ve hayatınızında zafer kazanacağınız alan daha çok para ile ilgili konular olabileceğine işaret etmekte. Cebinizde adeta delik varmışçasına paranız çekilecek, çılgınlar gibi para harcayacaksınız. Ama işin iyi tarafından bakın, kazanabileceksiniz ki harcayacaksınız! Çünkü mart güçlü olduğu yerde ve kazançlarını arttırabileceğiniz koşullarla da karşılaştıracak sizleri. Sadece para kazanmak için daha motive olmalı, balıklığı, kararsızlığı bir kenara bıraklmalı ve bir kumandan gibi projelerinizin, işlerinizin başına geçmelisiniz.

www.cocukfoni.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder