16 Şubat 2013 Cumartesi

Minik Bir Alışveriş Serüvenine Ne Dersiniz?


Anne babalar çoğu zaman yoğun iş temposu ve günlük hayatın hızlı akışı arasında çocuklarına alışveriş yapmakta zaman sıkıntısı yaşıyorlar. Çocuklara özel alışveriş ve etkinlik kulübü Cocukfoni.com’un hikayesi de bu noktada başlıyor.

Cocukfoni.com kurucu ortağı Göksenin Cesur, 1 yaşında olan kızının alışveriş ihtiyaçlarını pratik olarak karşılamanın yollarını araştırırken, ortakları ile birlikte çocuk alışverişi ve etkinlikleri üzerine bir alışveriş sitesi kurmaya karar vermiş. “Çocukların Sesi”  anlamına gelen Çocukfoni’de; giyimden oyuncağa, çocuk mobilyasından gıdaya kadar oldukça geniş yelpazede ürün bulmak mümkün. Sitede yer alan markaların seçiminde, bilinirliğinden üretim yerine kadar birçok noktayı titizlikle ele alan Çocukfoni, yakın bir zamanda çocuklara özel etkinlik fırsatlarına da yer vermeye hazırlanıyor.

Her hafta onlarca kampanyada %90’a varan ürün fırsatlarının yer aldığı Cocukfoni.com, sadece çocukların değil, anneler ve anne adaylarının da ihtiyaç duyabileceği ürünleri ve güven duydukları markaları üyeleri ile buluşturuyor. Müşteri memnuniyetini üst seviyede tutan Çocukfoni’den alışveriş yapan herkes, memnun kalmadığı takdirde 30 gün içinde aldıkları ürünü ücretsiz iade edebiliyor.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder