1 Şubat 2013 Cuma

Makyaj Çantasının Olmazsa Olmazları


Kadınların en sıkı dostları olan makyaj çantaları bazen, kararsızlıklardan dolayı dolar da dolar! Blog Çocukfoni ekibi olarak, makyaj çantanıza koyacağınız sadece 6 ürünle kusursuz görünebileceğinizi anlattık. Bakın, hangi ürünler bunlar?

Nemlendirici
Kusursuz bir cilde sahip olmak için oldukça önemli görev üstlenen nemlendirici, nemi cildinize hapsederek, cildin kurumasını engelliyor. Doğru şekilde nemlendirilmiş cilt, esnek olmakla birlikte makyajınızın daha güzel görünmesini sağlayacaktır.

Kapatıcı
Lekeler, kızarıklıklar ve gözaltı morlukları gibi sorunlarla baş etmek için oluşturulmuş kapatıcılar, sıvı, krem ya stick formunda olabiliyor. Makyaj çantasından eksik olmaması gereken kapatıcılar, gün içinde aniden fırlamış sivilceler için de mucizevi bir kurtarıcı!

Far paleti
Birbirinden farklı renklere ve tonlara sahip far paletleri, tek ambalajda hem yer kolaylığı sağlıyor hem de bütçenize katkıda bulunuyor. Her daim makyaj çantanızda taşıyacağınız bir far paleti, ummadığınız anda çıkacağınız bir arkadaş yemeği ya iş görüşmesinde kurtarıcınız olmayı bekliyor.


Ruj
Makyaj çantamıza atacağımız küçücük bir ruj tüm günümüzü değiştirebilecek güce sahip. Böyle bir süper kahramanı makyaj çantanızdan eksik etmemelisiniz.

Kirpik kıvırıcı ve maskara
Maskara sürmeseniz dahi kirpiklerinizi mükemmel gösterecek olan kirpik kıvırıcılara hak ettikleri önemi vermelisiniz! Kirpik kıvırıcı uyguladıktan sonra süreceğiniz maskaranın ardından ise çarpıcı bakışlarla ortalığı duman edebilirsiniz! :)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder