16 Şubat 2013 Cumartesi

Hipp Organik Mamalar Çocukfoni'de!


Sağlıklı büyümenin renkli yolu sebzeler, Hipp’in kavanoz mamalarıyla bebeklere ulaşıyor… Organik sebzelerle hazırlanan bu mamalara bebekler bayılacak.

Bebeklerin sağlıklı gelişimi için doğal beslenme, özellikle de ilk yıl büyük önem taşır. 100 yılı aşkın süredir organik bebek gıdalarındaki uzmanlığıyla Hipp, bebek beslenmesini, doğanın renkli sebzelerinden oluşan kavanoz mamalarıyla destekliyor. Organik kurallarla yetiştirilmiş bu sebzelerden, bebekler için sindirimi kolay ve olgun olanlar özenle seçiliyor. Patatesli ıspanak, havuç püresi ve havuç, patates, karnıbahar ve bezelyenin leziz birleşiminden oluşan sebze karışımı, Hipp’in 4.aydan itibaren kullanılabilecek sebze grubu kavanoz mamalarından.

Bebeklerin ek gıdalara geçiş dönemlerinde sebzelere merhaba demesine imkan tanıyan Hipp’in kavanoz mamalarında kullanılan sebzeleri, bebeklere uygun hafifliktedir ve ilave tuz içermez. HİPP kavanoz mamaları, katkı maddesi kullanılmadığı halde, vakum altında kapatıldığından son kullanma tarihine kadar tazeliğini ve besin değerini korur.

Hipp'in Cocukfoni.com'a özel %15 indirimli fiyatlarla sunduğu kampanyadan yararlanmak ve tüm ürünlerini görmek için: www.cocukfoni.com/campaigns/products/?p=ZhvoCsw0+WI=


Hipp Hakkında
Temelleri 1899 yılında atılan HİPP, yenilikçi yaklaşımı ve bilime verdiği önemle 1950 yılında ilk kavanoz mamasını üretmiştir. Daha sonra kendi çiftliklerinde, organik tarımın öncüsü kabul edilen Dr. Hans Müller ile organik tarım konusunda ortak çalışma sonucu 1956 yılında organik sebzelerden ilk organik mamalarını piyasaya sunmuşlar ve bu dönemden sonrada organik tarım odaklı çalışmayı sürdürmüşlerdir. HİPP firması şu anda dünyadaki en büyük organik hammadde işleyicisi konumundadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder