4 Şubat 2013 Pazartesi

Her Modaya Uyum Sağlayan Kıyafetler

Kadın modası her yıl hatta her sezon değişse de, bazı kıyafetler var ki her moda akımında mutlaka onlardan birisi bulunur. Peki hangi kıyafetler bunlar?

Mini Etek
Kadınların en önemli kurtarıcılarından olan mini etek, her döneme ve her modaya karşı dimdik ayakta duran parçalarından bir tanesi. İş görüşmesi, kokteyl, toplantı ve daha birçok ortamda giyebileceğiniz mini eteği gardırobunuzdan eksik etmeyin.

Beyaz Gömlek
Kot pantolondan, kumaş pantolona yada jileden eteğe kadar birçok parçayla kombinlenebilecek beyaz gömlek, hayat kurtaran kıyafetler listesinde ilk sıralarda yer alıyor.

Kot Pantolon
Hemen hemen herkesin gardırobunda baş köşelerde yer alan kot pantolonlar ile topuklu ayakkabılarla kombinlediğinizde klasik bir şıklık yada spor ayakkabı veya babetle kombinlediğinizde spor bir şıklık elde edebilirsiniz.

Babet
Ayaklarınızın hem şık görünüp hem de rahat olmasını istiyorsanız, ayakkabılığınızdan babetleri eksik etmemeniz gerekiyor.

Siyah Kumaş Pantolon
Bir kadının gardırobunda mutlaka olması gereken parçalar arasında yer alan siyah kumaş pantolon, resmi bir yere gidilmesi gerektiğinde kadınların imdadına yetişen parçalar arasında yer alıyor.

Siyah Elbise
İş görüşmesi, arkadaş toplantısı veya akşam yemeği... Her üç durumda da kurtarıcınız gardırobunuzun ana parçaları arasında yer alması gereken siyah elbiseniz olacak.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder