16 Şubat 2013 Cumartesi

Bebeklerin Hassas Ciltlerine Özel İstanbul Kozmetik Ürünleri Çocukfoni'de!

Doğadan ilham alan 99 Bebek losyonu, %99’a varan doğal orijinli içeriği ile bebeğinizin hassas cildi için mükemmel bir bakım sağlıyor. Banyo sonrası 99 Bebek Losyonu ile yapılan yumuşak bir masaj, bebeğinizi rahatlatarak, uykuya daha kolay dalmasını yardımcı oluyor.

Fazlasıyla ince olan bebek cildinde, tenin doğal koruyucu bariyeri yeterince gelişmediği için, derinin emilimi daha fazla, enfeksiyon riski yüksektir. Cilt tahriş edici unsurlara karşı oldukça hassas olduğundan, bebek bakımında tercih edilen ürünlerde seçici olmak gerekir. 
Doğaya yakın doğallık sunan 99 Doğal Bebek Bakım Serisi, temizleyici ajanlar, tahriş edici aktifler ve kimyasal maddeler içermez. İçerdiği vitaminlerin, esansiyel yağların ve bitki özlerinin mükemmel karışımı ile bebek cildine doğal bir bakım sağlar; ailenin tüm bireyleri tarafından kullanılabilir. 
99’un doğal içeriği;

Sweet Almond Oil (Tatlı Badem Yağı)Güçlü bir antibakteriyeldir. Bebek cildindeki kuruluğu ve kaşıntıyı önler. Cilde parlaklık ve yumuşaklık verir. Güneş yanıklarında yanma hissini azaltır. Omega 6-9 ve A vitamini içerir. 

Calendula Oil (Kadife Çiçeği)Hücre yenileyici ve nemlendiricidir. Antibakteriyel özelliği bulunur. Hassas bebek cildini tahrişe ve kızarıklığa karşı korur.

Melissa OfficinalisBebeğinizin tahriş olmuş cildini yumuşatarak rahatlatır. Antibakteriyel özelliktedir. 

99 bebek losyonu’nun kullanımıBanyo kullanımında bebek küvetinde 20 litre suya 8-10 damla 99 Banyo Yağı damlatılır. Sonrasında 3-5 dakikalık nefes açıcı, canlandırıcı vücut banyosu yeterlidir. Uyku öncesi kullanımda bebek odaya alınmadan 1 saat önce 1 kase sıcak suya 5 damla damlatılır. Böylece bebek odasının nefes açıcı, ferahlatıcı ve rahatlatıcı bir hale gelmesi sağlanır. Bebeğinizin doğal bakımını tamamlamak için 99 Bebek Saç ve Vücut Şampuanı ve 99 Bebek Yağı ile birlikte kullanın. 

Tüm İstanbul Kozmetik ve Popollin ürünlerine ulaşmak için: www.cocukfoni.com/campaigns/products/detail/?p=5pcOtY0y7yA=


İstanbul Kozmetik Hakkında

İstanbul Kozmetik Sanayi 27 yılı aşkın bir süredir Türkiye genelinde doktor ve annelerin güven ve beğenisini kazanmıştır. Bebek Bakım Ürünleri ve Dermokozmetik Ürünler TÜV Rheinland Berlin Brandenburg ‘dın en ISO 9001-2000 kalite yönetim sistemine uygun olarak üretilen ürünler Fransa’nın ve Avrupa’nın önde gelen laboratuarından olan Laboratoıre Dermscan, Sederma, Serobiologiques ve ayrıca Cerrahpaşa Dermatoloji Anabilim Dalı tarafından dermatolojik ve hipoalerjenik testlerden geçirilmiştir.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder