6 Şubat 2013 Çarşamba

Bakımlı Kadınların 5 Sırrı!


Bazen bakımlılıklarıyla ışık saçan ve imrenerek baktığımız kadınlar görürüz etrafımızda. Bu kadınlar sanılanın aksine pahalı ürünler veya estetik hileleri ile değil, sadece basit ve doğru yöntemler ile göz dolduruyorlar.

Nemlendirici kullanmaktan vazgeçmiyorlar
Pürüzsüz bir cilde sahip, genç ve güzel görünen kadınların en önemli sırları düzenli olarak nemlendirici kullanmaları. Daha bakımlı görünmek için ilk adımı düzenli olarak nemlendirici kullanarak atın. İhtiyacınız olan nemlendiriciyi cildinizin verdiği tepkilere göre seçebilirsiniz. Eğer kuru bir cildiniz varsa vasküler emülsiyon özelliği olan bir ürünü tercih etmelisiniz. Cildiniz yağlıysa daha hafif bir nemlendirici işinizi görecektir.

Gençleşme iksirleri güneş kremi!
Pahalı bir estetik ameliyatı olmadan ya da çok pahalı bir gençleştirici krem almadan, kısacası Gençleşmek için estetik ameliyatı veya pahalı bir gençleştirici ürün almadan önce muhakkak ki güneş kremine bir şans verin! Güneşin zararlı ışınlarından dolayı cilt kanseri riskini azaltan güneş kremleri aslında cildin çok daha genç görünmesini sağlar. Güneş kremi sizi güneşin zararlı ışınlarından korur ve sizi olduğunuzdan çok daha genç gösterir. Güneş kremi seçerken en az 15 faktör olmasına dikkat edin. Güneş kremleri, etkisin 1-2 saate kaybeder ve yeniden sürmeniz gerekmektedir.

Ciltlerine uygun cilt temizleme ürünü kullanıyorlar
En iyi güzellik sırlarından biri iyi bir temizleyici losyon kullanmaktan geçer. Gün içinde iki seferden fazla yüzünüzü yıkamayın. Yıkarken sabun kullanıyorsanız cildinizin kurumaması ve sizi olduğunuzdan yaşlı göstermemesi bir mucize olur.

Pahalı değil, doğru makyaj malzemesi seçiyorlar
Makyaj çantanızdaki ürünler ne kadar pahalı olursa olsun, doğru malzemeleriniz yoksa hiçbir işe yaramayacaklardır. En doğru seçimi yapmak için makyaj uzmanlarına danışmanızda fayda var.

2 yılda bir saçlarını değiştiriyorlar
Hem sürekli değişen moda trendlerine ayak uydurmak, hem her saçta farklı bir kadına dönüşmek için saç şeklinizi veya renginizi 2 yılda bir yenileyin.
İmajınızı ve görünüşünüzü 2 yılda bir değiştirmelisiniz. Çünkü moda ve trendler sürekli bir değişim içinde. Modayı ve en yeni trendleri her an takip edebilirsiniz ancak bunlara sürekli uymanız pek de mümkün değil. Bundan dolayı en fazla 2 senede bir saçınızı ve görünüşünüzü yenileyin.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder