25 Şubat 2013 Pazartesi

Astrolog Dinçer Güner'den 25 Şubat - 3 Mart Haftası Burç Yorumları

Koç  ve  Yükselen Koç;

Haftaya Başak burcundaki Dolunay ile başlıyoruz. Bu Dolunay sırasında iş, kariyer ve para üçlünüz çok aktif ve şanslı bir şekilde çalışacak. Bu konularla ilgili yeni girişim fırsatları, kazançlar, güzel haberler, gelişmeler yaşayabileceksiniz. Yeni bir iş teklifi alabilir, yaratıcı bir projeye başlayabilir, ya da çok önemli bir işin altından kalkabilecek, iş toplantılarınızdan başarı ile çıkabileceksiniz. Yalnız Dolunay’ın sahibi Merkür’ün geri harekette olduğunu unutmayın, her ne kadar fırsatlar söz konusu ise de gecikmeler, iletişim problemleri, aksilikleri de amorti olarak görmelisiniz. Bu hafta Venüs Balık burcuna giriş yapacak ve 22 Mart’a kadar bu burçta seyahat edecek.  Venüs Balık burcuna giriş yaparak sizlerin bir parça inzivaya çekilmenize neden olabilecek, ilişkilerde minik kaprisler, sorunlar gündeme gelebilir. İlişkiler daha çok platonik düzeyde kalabilir veya bir ilişki içinde iken bile yalnızlık ve sevgisizlik hissedebilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa;
Haftaya Başak burcundaki Dolunay ile başlıyoru. Bu Dolunay muhteşem etkilere sahip, öncelikle aşktan başlayalım… Yeni insanlarla tanışabilir, onlarla bir araya gelebilir, aşk sayesinde ayaklarınız yerden kesilebilir. Yine yaratıcılık gerektiren konularda başarı yakalama şansınız çok yüksekken, eğer evli iseniz bir hamilelik haberi ile sevinebilirsiniz. Bu hafta yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularla ilgilenebilir, seyahat organize edebilir, pasaport işlemlerinizi halledebilir ya da bu konularla ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. Yalnız Dolunay’ın sahibi Merkür’ün geri harekette olduğunu unutmayalım, bu yüzden eski aşklardan da haberler gelebilir, yeni başlayan aşk ilişkilerinde iletişim problemleri de gündeme gelebilir. Bu da işin amortisi gibi düşünün. Bu hafta Venüs Balık burcuna giriş yapacak ve 22 Mart’a kadar bu burçta seyahat edecek. Sizlerin daha sosyal olmanıza, arkadaşlarınızdan, dostlarınızdan güzel destekler ve yararlar görmenize yardımcı olacaktır. Daha çok sosyalleşecek, gezecek, tozacak ve totinizi yere koyma fırsatı bulamayabileceksiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler;
Haftaya Başak burcundaki Dolunay ile başlıyoruz. Bu Dolunay süper etkilere sahip! Öncelikle geleceğinizi şekillendirmek adına bazı kararlar vermeniz gerekebilir, bunun yanı ev, yuva, aile ve yerleşime ait konularda keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir ev satın alabilir, evinizi değiştirebilirsiniz. Bu hafta banka kredilerini araştırabilir, kredi almak için hazırlık yapabilirsiniz. Bu kredi öyle havaya suya gidecek değil, yaşamınızda önemli bir konuyu halletmek için olacaktır. Aile içinde de önemli bir konu artık bu hafta tatlıya bağlanabilir. Dolunay’un sahibi Merkür geri harekette olduğu için bu saydığım konularda ani fikir değişiklikleri, iletişim problemleri de gündeme gelebilir, bilginiz olsun. Bu hafta Venüs Balık burcuna giriş yapacak ve 22 Mart’a kadar bu burçta seyahat edecek. İş ve kariyerinize yönelik konularda keyifli bir sürece giriyor olacaksınız. Daha yaratıcı olabilecek, kendinizi rahat bir şekilde ortaya koyabilecek, daha popüler ve göz önünde olabileceksiniz. Size yardımcı olabilecek kişilerle bir araya gelebileceksiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç;
Haftaya Başak burcundaki Dolunay ile başlıyoruz. Bu Dolunay ile birlikte size keyif verecek bir yolculuğa çıkabilir, arkadaşlarınızla beraber organize olabilirsiniz. Bunun yanı sıra çok önemli bir iş anlaşması, sözleşmesi gibi bir durum da oluşabilir yaşamınızda. Eşinizden, dostlarınızdan, ortağınızdan süper destekler alabilecek, hele ki şayet yalnızsanız beklenmedik bir aşk da kapınızı çalabilecek. Bunun yanı sıra güçlü bir ortaklık, iş anlaşması da kurulabilir bu hafta. Dolunay’un sahibi Merkür geri harekette olduğu için bu saydığım konularda iletişim problemleri, organizasyon sorunları da gündeme gelebilir, bilginiz olsun. Özellikle seyahatlerde daha dikkatli olun. Bu hafta Venüs Balık burcuna giriş yapacak ve 22 Mart’a kadar bu burçta seyahat edecek. Uzak yerlere seyahatler, yurt dışı ve yabancılarla ilgili işlerden, konulardan, reklam, pazarlama, satış gibi konulardan fayda görebileceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz. Yalnız olanlar, sizden uzakta yaşayan birileri ile gönül ilişkileri içine girebilirsiniz. Evinizde birtakım düzenlemeler yapmak, güzelleştirmek adına adımlar da atabilir, eksikleri giderebilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan;
Haftaya Başak burcundaki Dolunay ile başlıyoruz. Para, iş, kariyer üçlemesi bu hafta harika olacak! Maddi olarak harika gelişmeler sizleri bekliyor, yaptığınız işler desteklenmeye başlayacak, kazançlarınızı artırabileceğiniz olanaklarla karşılaşmaya başlayabileceksiniz. Çok önemli, zorlu bir işin altından kalkabilirsiniz, yeni iş teklifleri ile karşılaşabilir, paranıza para katabilirsiniz. Yeni projeler gündemde ve bu süreçte iş arkadaşlarınızdan harika destekler alabileceksiniz. Size para getirecek anlaşmalar yapabilir, önemli imzalar atabilirsiniz. Yurt dışından kişilerle çalışabilirsiniz. Dolunay’un sahibi Merkür geri harekette olduğu için bu konularda gecikmeler, iletişim problemleri oluşsa bile işleriniz bir şekilde yoluna girecektir. Bu hafta Venüs Balık burcuna giriş yapacak ve 22 Mart’a kadar bu burçta seyahat edecek. Başkalarının parası, ortaklaşa işlerden gelen gelirler, primler, ödemeler, burslar, kredilerle ilgili genel anlamda şanslı ve de keyifli bir sürece giriş yapıyorsunuz. Özellikle sözleşmelerden, anlaşmalardan kazanç elde edebilir, elinize para geçmesini sağlayacak imzalar atabilirsiniz.

Başak ve Yükselen Başak;
Haftaya Başak burcundaki Dolunay ile başlıyoruz. Bu Dolunay üzerinizdeki kötü etkiyi bir nebze olsun uzaklaştıracak. Hem iş hem de para anlamında muhteşem bir haftaya giriş yapıyorsunuz! Yeni iş teklifleri, projeler, destekler gündemde olacak! Eğer yalnız iseniz hafiften bir aşk durumu da söz konusu bu hafta; cinsel enerjisi de yüksek olabilir. Dolunay’un sahibi Merkür geri harekette olduğu için bu konularda iletişim problemleri, gecikmeler de söz konusu olabilir, bilginiz olsun. Bu hafta Venüs Balık burcuna giriş yapacak ve 22 Mart’a kadar bu burçta seyahat edecek. İlişkiler, ortaklıklar, evlilik, partner ilişkileri adına keyifli ve de şanslı bir sürece giriş yapıyorsunuz. Bazılarınız evlenmek üzere adımlar atmaya başlarken, bazılarınız ise sağlam temelli ilişkileri hayatına çekebilir. Çevrenizdeki kişilerden genel anlamda olumlu destekler ve yardımlar alabileceksiniz. İlişkilerdeki olası sorunları çözmek için de Venüs’ün bu geçişi size destek olabilecektir.

Terazi ve  Yükselen Terazi;
Haftaya Başak burcundaki Dolunay ile başlıyoruz. Bu Dolunay harika etkilere sahip! Sağlıkla ilgili sorunlarınız hızla çözüme kavuşmaya başlıyor. Bu Dolunay sürecinde daha gizlilik içinde hareket etmeye meyilli olabilirsiniz, fikirlerinizi, yapmak istediklerinizi çok ortaya dökmek istemeyebilirsiniz. Biliyorum ki önümüzdeki süreç için zihninizde birtakım planlar var ama bir ay daha sabredin. 12. evinizde gerçekleşecek Dolunay kayıpları getirir, bu yaşamınızda gereksiz olan bir kişi, eşya, olay ne var ise temizlemek için en iyi zamandır ve elbette kötü alışkanlıklarınızı geride bırakmak için de. Bunun yanı sıra ev değişimi, alım, satım, kiralama ile ilgili konular için de zaman ayırabilirsiniz. Bu Dolunay özellikle ruhsal ve manevi anlamda bir arınma, temizlenme getirecektir sizlere. Dolunay’ın sahibi Merkür geri harekette olduğu için eskiden yarım bıraktığınız işlere odaklanmanın aslında tam zamanı. Yarım bıraktığınız projeler, kitaplar, tedaviler gibi konulara yoğunlaşabilirsiniz. Bu hafta Venüs Balık burcuna giriş yapacak ve 22 Mart’a kadar bu burçta seyahat edecek. Venüs özellikle iş ve çalışma ortamınızda daha popüler olmanızı sağlarken, bir yandan yaptığınız işlerden daha da keyif almanıza neden oluyor. Bu süreç iş ortamınızda keyifli bir sürecin başladığına işaret etmekte. İş arkadaşlarınızla aranızda önemli yardımlaşmalar gündeme gelirken, bazılarınız yeni proje veya görevlere atanabilirler. Eğer yalnız iseniz iş arkadaşlarınızla veya iş vasıtası ile tanıştığınız kişilerle flörtler edebilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep;
Haftaya Başak burcundaki Dolunay ile başlıyoruz. Bu Dolunay harika etkilere sahip! Öncelikle yaşamdan istediklerinize, hedeflerinize, amaçlarınıza bu hafta daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Harika bir iş bağlantısı kurabilir, imzalar atabilir, iş anlamında kazançlarınızı artırabilecek gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Önemli, büyük bir organizasyona da katılabilirsiniz. Bu aralar dışarıdan gelen eğlence, toplaşma davetlerini pek geri çevirmeyin, aşk orada bir yerde sizi bekliyor olabilir! Dolunay’un sahibi Merkür geri harekette olduğu için bu saydığım alanlarda iletişim problemleri ve gecikmeleri beraberinde getirse de siz işleri bir şekilde yoluna koymayı başarabileceksiniz. Bu hafta Venüs Balık burcuna giriş yapacak ve 22 Mart’a kadar bu burçta seyahat edecek. Venüs size dolu dizgin, romantizmin doruklarını yaşatacak harika bir aşk getirmek üzere kolları sıvamış vaziyette. Bazılarınıza aşk getirirken bazılarınıza da çocuk haberleri getirerek keyfinize keyif katacak. Yaratıcılık gerektiren işlerde çalışanlar bu hafta sizlere sürpriz iş teklifleri, projelerinizin kabulü, oyunculuk teklifleri, gelebilir. Hayattan çok daha fazla keyif alabilecek, hobilerinize daha fazla yönelebileceksiniz. Birliktelikleri olanları ise romantik dakikalar geçirebilecekleri güzel bir hafta bekliyor.

Yay ve Yükselen Yay;
Haftaya Başak burcundaki Dolunay ile başlıyoruz. Bu Dolunay harika etkilere sahip! Özellikle kariyerinizle ilgili konularda! Süper bir teklif, maaş zammı, yeni pozisyon v.s. alabilirsiniz. Eğer iş arayışı içindeyseniz işte bu Dolunay işinize yarayacak, size prestij katabilecek güzel bir yerde işe başlayabilirsiniz. Bu haftanın tadını çıkartın! Dolunay’un sahibi Merkür geri harekette olduğu için bu konularda gecikmeler, yanlış anlamalar, iletişim hataları oluşacak olsa da bir şekilde işleri toparlayabileceksiniz. Bu hafta Venüs Balık burcuna giriş yapacak ve 22 Mart’a kadar bu burçta seyahat edecek.  Bu hareket evinizi daha konforlu ve keyifli bir hale getirmeniz için bir şeyler yapabileceğinize işaret ediyor. Aile içinde, evinizde keyif ve huzur rüzgarları esmeye başlıyor. Evinize dekoratif anlamda minik dokunuşlar yapabilirsiniz. Venüs’ün etkisi sayesinde evinizde arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, onlardan ev hediyeleri alabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan güzel destekler görebileceksiniz bu hafta.

Oğlak ve Yükselen Oğlak;
Haftaya Başak burcundaki Dolunay ile başlıyoruz. Bu Dolunay ile yurt dışı bağlantılı işler gündeme gelebilir, seyahatler organize edebilir, pasaport veya vize işlemlerinizi halledebilirsiniz. Bu hafta tanıtım, reklam, halkla ilişkiler faaliyetlerini yürütmek için süper bir hafta! Mevki, statü sahibi kişilerden olumlu anlamda destekler alabilir, kazançlarınızı artırabilirsiniz. Dolunay’un sahibi Merkür geri harekette olduğu için bu konularda iletişim kazaları ya da gecikmeler söz konusu olsa da kısa sürede işlerinizi toparlayabileceksiniz. Bu hafta Venüs Balık burcuna giriş yapacak ve 22 Mart’a kadar bu burçta seyahat edecek.  3. evinize giriş yapacak olan Venüs sizleri keyifli mini bir seyahate çıkartabilir. Bu süreçte kardeşleriniz ve yakın çevrenize karşı daha şefkatli yaklaşabilirsiniz. Birbirinden keyifli seyahatler de gündeme gelebilir, bunun yanı sıra zorunlu olmayan, keyfi ama size iyi gelecek bir eğitime de başlayabilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova;
Haftaya Başak burcundaki Dolunay ile başlıyoruz. Dolunay’ın ana teması para olacaktır! Banka kredileri, ödemeler, primler, borçlar v.b. konularda Dolunay etkisi ile süper avantajlı veya uygun fiyatlı şekilde ayağınıza gelebilir. Olası maddi sıkıntılarınızı atlatmanız için bu Dolunay size destek olacaktır. Bir işe başlayabilirsiniz, ortaklaşa gelirlerden elde ettiğiniz kazanımları artırabilir, burs alabilirsiniz. Bazılarınız ise istedikleri evi almak için belki de çok uygun bir ev kredisi ile karşılaşabilecekler. Bu Dolunay her halükarda paranıza para katabilecek. Dolunay’uın sahibi Merkür geri harekette olduğu için para ve hesap hatalarının kurbanı olmamaya özen göstermenizde yarar var. Bu hafta Venüs Balık burcuna giriş yapacak ve 22 Mart’a kadar bu burçta seyahat edecek. Para evinize giriş yapacak olan Venüs, kazançlarınızı artırmanızı sağlayacak koşullarla karşılaşmanızda yardımcı olacak. Finansal anlamda daha bereketli bir sürece giriş yapıyor olacaksınız. Kazançlarınız artmaya başlıyor.

Balık ve Yükselen Balık;
Haftaya Başak burcundaki Dolunay ile başlıyoruz. Dolunay ile önce yalnız Balık’lar, süper bir ilişki ayağınıza kadar gelebilir, bazılarınız evlilik teklifi alabilir. Bunun yanı sıra çok önemli iş toplantıları, ortaklık teklifleri gündemde olacağı gibi, size gelir getirecek önemli imzalar atabilir, anlaşmalar yapabilirsiniz bu hafta. Dolunay’un sahibi Merkür geri harekette olduğu için bu hafta toplantılarda gecikmeler, iptaller veya bu saydığım konularda gecikmeler söz konusu dahi olsa, sizler işlerinizi toparlamanın pratik yollarını rahatlıkla bulabileceksiniz. Bu hafta Venüs Balık burcuna giriş yapacak ve 22 Mart’a kadar bu burçta seyahat edecek. Güzelleşmek için estetik, saç boyama, saç şekli değiştirme v.b. fiziksel birtakım değişiklikler yapabilirsiniz. Aşkı hayatınıza daha rahat çekebileceğiniz güzel  bir sürece adım atıyorsunuz. Hayata daha fazla sevgi penceresinden bakacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder