16 Şubat 2013 Cumartesi

2013 Yazının Renk ModasıŞubat’ı yarıladık bile! 2013 ilkbahar-yaz trendleri hazırlandı, marklar ve modacılar koleksiyonlarını tamamladı. Peki 2013’ün bahar ve yaz aylarında bizi hangi renkler karşılayacak?

Limon Kabuğu Sarısı
Zor kombinlenebilen, hiçbir renkle uymuyor gibi görünen limon kabuğu sarısı, 2013’ün birkaç neon renginden bir tanesi. Aynı tonla veya turuncu ve yeşilin neon tonları ile kombinlendiğinde harikalar yaratabilecek bir renk.

Gri mavi
Gri mavi ve pastel mavi bu yaz karşılaşacağımız bir diğer renk. Kıyafetten, ayakkabıya ve aksesuarlara kadar tüm ürünlerde rastlayabileceğiniz bu tonlar, daha soft görünmenizi sağlayacak.
Ateş Kırmızısı
En dominant renklerden olan ateş kırmızısının modası hiçbir zaman geçmedi ve öyle görünüyor ki hiçbir zaman da geçmeyecek. Yalnız ateş kırmızısını kullanırken baştan aşağı her parçanın kırmızı olmamasına veya sadece tek parça ateş kırmızısı olmasına dikkat etmek gerekiyor.


Zümrüt Yeşili
Özellikle gece elbiselerinde sık sık rastlayacağımız zümrüt yeşili; esmer, kumral, sarışın veya kızıl saçlı da olsanız size çok yakışacak.

Şeftali Büyüsü
Neon ile pastelin arasındaki en güzel turuncu tonu bu yıl vitrinlerde bizleri karşılayacak. Özellikle kumral ve sarışın hanımlar da çok güzel duracak.

Natürel Dokunuşlar
Asalet ve seksapeli bir arada sunan natürel renkler,  2012’nin neon modasından sıkılan kadınları bol bol sevindirecek. Mağazalarda ve koleksiyonlarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bu tonlardan bir parça edinmelisiniz.
Yeşilin En Pastel Rengi
Yeşilin en pastel belki de en tatlı rengi bu yıl bizi karşılayacak. Herkes yeşil sevmez ama sevenler bu yaz pastel yeşili tüm ürünlere bayılacak.

Kobalt mavi
Kadınları 12’den vuran kobalt mavi, 2013 yazına da damgasını vuracak. Bu yaz gardırobunuza mutlaka kobalt mavi bir parça alın. Hatta tek bir ürün almanız gerekiyorsa, o ürün kobalt mavi olsun!                


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder