13 Şubat 2013 Çarşamba

14 Şubat Hediyesi Bir "Tık" Ötede!


Cocukfoni.com, Sevgililer Günü için hediye seçimini son günlere bırakan beylerin yüzünü güldürüyor. Haftanın her günü %90’a varan indirim fırsatlarını yakalamanın mümkün olduğu Cocukfoni.com’da, Sevgililer Günü’ne özel Golden Rose, Testrut, Rock & Republic ve Sunset & Fionco kampanyaları aynı gün ücretsiz kargo fırsatı ile sunuluyor.


Bakımlı Kadınların Tercihi Golden Rose Çocukfoni’de!
Bakımlı kadınların makyaj çantalarından eksik etmedikleri Golden Rose, sevgilisine sürpriz yapmak isteyen beyleri Cocukfoni.com’a bekliyor. Cocukfoni.com’un üyelerine özel olarak sunduğu 14 Şubat kampanyasında rujdan maskaraya, pudra ve allıktan fondötene kadar geniş ürün gamıyla  yer alan Golden Rose, Sevgililer Günü’nde beylerin imdadına yetişmeye hazırlanıyor. Zaman sıkıntısından dolayı halen hediye alamamış olan beyler, sadece bir “tık”la sevgililerini harika bir makyaj çantası hazırlayarak sevindirebiliyor.


Mutfakta Aşk Başkadır...
Erkeklerin kalbine giden yol midelerinden geçer mi bilinmez ama Testrut tavalar ile hamarat hanımların mutfakta harikalar yaratacakları kesin! Yenilikçi konseptiyle geleneksel ev aletlerini birleştiren Testrut’un Çocukfoni üyelerine özel olarak sunduğu Sevgililer Günü kampanyası ile beyler marifetli sevgililerinin kalbini 12’den vuracak.


Çanta Aşkına!
Bir kadının ne kadar fazla çantası olursa olsun, alışveriş listesinden asla eksik etmeyeceği ürünlerden bir tanesi şüphesiz ki çanta. Hediye seçimi konusunda kafaları karışık olan beyler bu karmaşaya şık bir çanta ile nokta koyabilirler. Rock & Republic’in Çocukfoni Sevgililer Günü kampanyası için özel olarak hazırladığı çanta koleksiyonunda her zevke uygun bir model bulmak mümkün. Özellikle sezonun trend ürünlerinden olan jelly çantalara hanımlar bayılacak!


Kadınlar Sadece Dışarda Değil, Evde de Şık Olmak İster!
Günün her saati şıklıktan yana olan kadınların markası Sunset & Fionco, Cocukfoni.com’un Sevgililer Günü kampanyaları arasındaki yerini aldı. Birbirinden şık gecelik, sabahlık ve pijama takımları ile sabahın ilk saatlerinde dahi kendilerini her zamankinden daha şık hissedecekler.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder