31 Ocak 2013 Perşembe

Geleceğin Kitapseverlerine Özel İndirim!


Başarılı yayın hayatını Yeşil Dinozor çocuk kitapları ile sürdüren Sigma Publishing, küçük hanımlar ve beyler için hazırladığı çok özel kitapları, çok özel indirim fırsatları ile Çocukfoni üyelerine sunuyor.

Çocuklar ABC’yi ve 1-2-3’ü bu kitaplarla öğrenecek!
Çocuğunuz, her sayfada tanıdığı objelerin baş harfini görerek alfabeyi ve yine her sayfada birbirinden şirin hayvanlarla rakamları öğrenecek.Sizce hangi mesleği seçecek?
Minik beyler ve hanımlar Yeşil Dinozor’un “mutlu bebek kitaplığı” serisinde yer alan “Ne İş Yapıyorum?” kitabı ile ilginç buldukları meslekleri, farklı meslekleri ve o meslekleri yapabilmek için ihtiyaç duyulan gereçleri bu kitapta bulabilecek.
Okul öncesi dönemdeki çocuklar için İngilizce öğrenmenin en keyifli yolu!
Uzmanlar çocukların yabancı dil öğrenmeye başlaması için okul öncesi dönemi oldukça etkili buluyorlar. Yeşil Dinozor’un İngilizce kitapları çocuğunuzun temel bilgileri eğlenerek öğrenmesi için oldukça ideal. Her sayfada etkileyici renkler ve resimlerin kullanıldığı bu kitaplarla çocuklar İngilizceyi çok sevecek.


Yeşil Dinozor'un Çocukfoni üyelerine sunduğu kitaplar sadece bunlar değil! Çocuğunuz için en uygun kitaplara buradan ulaşabilirsiniz!


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder