23 Ocak 2013 Çarşamba

Çocuklar karne sevincini Disney kahramanları ile yaşasın...


Çocuklara özel alışveriş ve etkinlik kulübü Cocukfoni.com, yarıyıl tatilini heyecanla bekleyen çocukları Disney kahramanları ile karşılıyor.  Anne babalara ise sadece bir “tık”la çocuklarını sevindirmek kalıyor!

Barbie, Mickey, Caillou, Hello Kitty ve diğerleri Çocukfoni’de!
Çocuk alışverişinin pratik ve bir o kadar da ekonomik adresi Cocukfoni.com’da, Disney yağmurluk ve botlar %65 indirim fırsatı ile çocuklarına karne hediyesi almak isteyen anne babaları bekliyor. Barbie ve Caillou’dan Mickey & Minnie’ye, Spiderman’den Winnie The Pooh ve Hello Kitty’e en sevilen kahramanlar çocukların şıklıklarını tamamlıyor. Çocuk alışverişinde fırsatın adresi Cocukfoni.com’da Disney yağmurluklar 34,90 TL’den, botlar ise 24,90 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
Giyimden oyuncağa, çocuk mobilyasından gıdaya kadar; ünlü markaların ürünlerinde yüzlerce alternatif sunan çocuk dünyasının yeni vitrini Cocukfoni.com, özellikle çalışan ebeveynlerin zamansızlıktan kaynaklanan alışveriş sıkıntılarını ortadan kaldırıyor. Üstelik Çocukfoni’de sadece çocuklara değil, anne ve anne adaylarına yönelik birçok ürün de yer alıyor.

                                                                                        Hiç yorum yok:

Yorum Gönder