30 Ocak 2013 Çarşamba

9. Hamurdan Hayaller Yarışması Başladı!


Arzu Kaprol, Bedri Baykam, Derin Sarıyer, Nihat Odabaşı ve Vedat Somay`ın jüriliğini yaptığı yarışma, yaratıcı çocukları bekliyor.

Play-Doh’nun bu yıl 9. kez düzenlediği Hamurdan Hayaller Yarışması, 4-7 yaş arasındaki çocukların katılımıyla 28 Ocak tarihinde başladı. Yarışmaya katılmak için çocuğunuzun Play-Doh oyun hamuruyla yaptıkları yaratıcı şekilleri 17 Mart tarihine kadar fotoğrafını çekip www.hamurdanhayaller.com’a yüklemeniz veya info@hasbro.com.tr’ye e-mail olarak göndermeniz yeterli. 

Ayrıca Şubat ve Mart aylarında İzmir, Ankara ve İstanbul’daki AVM’lerde gerçekleşecek eğlenceli Play-Doh etkinliklerine katılarak da yarışmaya başvuruda bulunabilirsiniz.. Yarışmanın jüri üyeleri arasında moda tasarımcısı Arzu Kaprol, ressam Bedri Baykam, tasarımcı Derin Sarıyer, ünlü fotoğrafçı Nihat Odabaşı, Mimar Sinan Üniversitesi Heykel bölüm Başkanı Vedat Somay gibi farklı sanat dallarından yaratıcı isimler yer alıyor.

Kazananların 30 Mart2013’te açıklanacağı Hamurdan Hayaller Yarışması’nda yaş kategorisinde birinci olanları ‘boylarınca oyuncak ödülü’, ikinci ve üçüncüleri ise Play-Doh’dan sürpriz hediyeler bekliyor. Yarışmadaki en yaratıcı çocuğu bekleyen büyük ödül ise Ipad Mini! Ayrıntılı bilgi için 
www.hamurdanhayaller.com
 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder